Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten hova érdemes...

Budapesten hova érdemes költözni? Nyugis környékén szeretnék albit találni.

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a 7 8 9 kerületbe nem igazán jó mert nem baráti környék na most nem tudom mi az igazság de. Ha tudna segíteni valaki akkor meg köszönném .

(vidéki vagyok)


2015. dec. 2. 05:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A 7.még jó, ott éltem pár évig, a 8, és 9. nek is vannak jobb részei, amik felkapottak, pl Corvin negyed. De sok a szinesbőrű ott is.

Az a kérdés, hogy mennyire akarsz bent lakni a belvárosban, ha nem fontos, szerintem a XIV. ker még jó. Kertváros, de 15-20 perc a belváros.

2015. dec. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Zugló,Kertváros.

Jó a közlekedés.

2015. dec. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16. kerület a legtutibb szerintem, de a 14. is jó még. Belváros kb fél óra, de én nem cserélném le közelebbi helyre, mert itt olyan mintha egy kis városban lakna az ember, közel van az erdő és nincs hangzavar:)
2015. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En a 7. keruletben laktam a Varosliget mellett, imadtam. Kozel a belvaros, megis csendes, kozel a park :)

De Zuglo is jo kornyek.

2015. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 2. Kerületben a Battyhányi térnél bérlek egy lakást eddig ez a legjobb. Ott a metró bárhova könnyen beérek. Tiszta nyugalmas, a Mammut is közel van. A várba is könnyű sétával fel tudok menni az egész kiliő csodás, ha lesz pénzem majd itt veszek lakást. Laktam már a 9 ben 7 ben 14 ben. 3 ban is. Ezek közül a 14 volt még jó. A többi nem igazan. A 7. A városban volt de zaj, kutyaszar, brrr... Zugló nagyon jó még. Bosnyák tér mögött laktam.jó volt a közlekedés bolt közel, normális lakókkal. Meg persze a mostani a csúcs.
2015. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zgyzgy ***** válasza:

Buda, ott is inkább feljebb, a hegyvidékesebb részeken érdemes keresgélni.

Buda alja már kezd olyan lenni, mint Pest (Moszkva, Déli, Móricz).

2015. dec. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!