Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez mire jó? Miért csinál...

Ez mire jó? Miért csinál ilyet valaki?

Figyelt kérdés

Tegnap este kimentem az erkélyre rágyújtani.

Két fiatal (kb. 14-18 évesek) a ház előtti játszótéren ültek az egyik asztalnál. Az egyik feláll, felmászik a mászókára, ami egy homokozóban van, van hozzá csúszda is. Azt hittem, le akar csúszni. Erre hallom, mintha valami csobogna. De gondoltam, áhh ilyen nincs, hogy itt pisil.

De van! Mondja neki a másik, hogy te mindig extrém helyeken szeretsz pisilni?

Nekem már az is gáz, hogy nem diszkréten intézi, ha már mindenképp az utcán akarja. Felmászik, hogy mindenki láthassa. De hogy lepisili a mászókát, a csúszdát, ahol a kisgyerekek játszanak. Nem tudom felfogni.

Konkrétan ledöbbentem. Sokkot kaptam.

És tök normálisan kinéző fiatalok voltak, nem lepukkant alkeszek. Még a hajléktalanok is elbújnak a bokorba. Áhhh, borzalom.


2015. dec. 7. 11:34
 1/9 anonim válasza:
Kamaszok. Ez egoista viselkedés. Valószínűleg feszegetik a határokat, és jól esik nekik a kivagyiság. Ha nem egy 160 centis nő lennék, jól csomót kötnék rá!
2015. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Oda szóltam volna, hogy vagy 2 perc alatt eltűnnek, vagy kihívom a rendőrséget. Egyszerűen idióták. Kamaszok, meg határt feszegetnek? Ugyan, én is voltam kamasz, de azért ilyet nem csináltunk. Egyszerűen neveletlen bunk.k.
2015. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én annyira ledöbbentem, hogy szólni sem tudtam.

Közben rákiabáltam volna, hogy mit csinál.

De mire felfogtam, addigra már megint az asztalnál ültek.

Ez bunkóság, akár kamasz, akár nem. Nekem sem ezt jelenti a határok feszegetése.

Csak az a rossz, hogy tudom, hogy ott csúszdáznak meg mászókáznak a kisgyerekek. És ha elképzelem, hogy majd fogják a mászókát, amit ő lepisilt ... Brrr

2015. dec. 7. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek megnevelve, ne félj én nem döbbentem volna le, hanem rájuk szóltam volna, miért nem mertél rájuk szólni?

Mi előttünk szemetelni szoktak, rájuk szoktam szólni, ha meg pofázna, akkor lekevernék neki egyet, azt kell ilyenkor, nem hagyni.

2015. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor legalább vigyél egy vödör vizet leöbliteni, nem lesz lelkiismeret furdalásod.
2015. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát lekeverni nem tudnék. :) Én egy törékeny nő vagyok. Ezek a tini fiúk meg már akkorák, mint egy felnőtt férfi.
2015. dec. 7. 13:54
 7/9 A kérdező kommentje:

5: szerinted ebben az időben és látom, hogy most melyik foltot csinálta ő? Melyiket az eső? Melyiket a lecsapódott pára? :D

Az egész játszótéri mászókát meg nem fogom lemosni, meg a homokot sem fogom kicserélni :D

2015. dec. 7. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:

én őt öntettem volna le az erkélyről, ha már van egy vödör vizem XD esetleg jól hozzávágni a vödröt meglepetés szerűen :D


emlékszek, egyszer nagyapám mesélte, ők is harmadik emeleten laknak, kinn volt az erkélyen, és valami hasonló szituáció volt. ott volt egy ilyen régi, kicsit megviselt gumilabdánk, amivel játszottunk, ha ott voltam öcsémmel. na és nagyapám azzal jól megküldte a srácot, hogy a meglepettségtől el is esett, és kicsit le is hugyozta magát :D mondjuk ő egyedül volt, nem "menőzésből" csinálta :D

2015. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Ez nagyon jó ötlet :)
2015. dec. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!