Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyenek voltak az első napok...

Milyenek voltak az első napok az új lakótárssal?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék majd összeköltözni valakivel, csak egy kicsit tartok a dologtól, mert mégis egy idegennel cuccolnék össze. :)

Nálatok hogy teltek az első napok?


2016. jan. 1. 14:54
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nah, az első pár napban hétben még mindenki rendes a másikkal, mi még sokat is buliztunk. Majd hónapokkal később derül ki, ki mekkora kis görcs :D
2016. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több is volt, valamelyikükkel nagyon jóban lettem, azzal több albérletben is laktam együtt. Viszont voltak nagyon szörnyűek is, ez ugye később derül ki.

Amikre ügyelni kell szerintem, hogy ne közösködj kajaügyileg sem. A takarítás még a legneccesebb, volt olyan lakótársam, akit ott hagytunk másfél hétre egyedül, és mikor visszajöttünk, másfél hetes, pulton rohadó hús fogadott, mellette penészes, lábasokba rohadt kajamaradványok.

Ezt a legelején tisztázni kell. :)

Számítógépet jelszavazd.

Ha lány vagy, smink-piperecuccokat zárd el.

Ja és az tévhit, hogy a fiúk rendetlenebbek. Pl. a másfél hetes rohadó hús akciót lány művelte.


30/N

2016. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!