Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet Borsod, Szabolc...

Milyen az élet Borsod, Szabolcs, Békés megyében?

Figyelt kérdés

Az ország másik feléhez viszonyítva (pl. Nyugat-Dunántúl) mennyire más ott az élet?

Érdemes odaköltözni? Nem nagyvárosba, hanem faluba.



2016. jan. 18. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Kevesebb a fizetés, kevesebb a munka, több a cigány.

De nem olyan rossz. Cigány mentes faluban, ha van munkád, ami fizet elég jól, hogy bejárj, vagy ott van helyszínen, akkor csendes, nyugodt hely is lehet. Ha szeretsz kertészkedni, esetleg akarsz állatokat tartani, akkor egy elég otthonos helyet is kialakíthatsz. Ha van egy nagyobbacska kert részed.

2016. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, Borsodról nyilatkoztam.
2016. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nem tudom mire alapozod hogy ott több a cigány mint itt.
2016. jan. 21. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Én is borsodi vagyok, igaz én Hajdú-Biharból jöttem, 5 éve lakunk itt, akkor voltam 13 éves. Hegyi faluba költöztünk, aminek nagyon örültem, mert szeretem a természetet, sokkal szebb a táj mint az Alföldön. Korábban a sokak által ismert Hortobágyon laktam, amit nagyon szerettem, de a sík puszta már unalmas volt. a legnagyobb trauma számomra az volt hogy nehezen fogadtak be az általános iskolába az új helyen. bántottak is, meg loptak is tőlem, de utána szépen lassan elfogadtak. Az tény hogy sok a roma. mondjuk bevallom én is az vagyok. de valahogy az itteniek már nehezen fogadtak be, tudva látva azt hogy én nem vagyok olyan mint ők. de utána jött a gimnázium, most vagyok végzős. itt már teljesen jól érzem magam, találtam barátokat is. összegezve nem rosszabb itt sem mint az Alföldön. az biztos hogy csak akkor nyugodt itt az élet ha van biztos állásod. az meg inkább a nagyvárosok környezetében van jobban, tehát a nagyon elzárt falvak ebből a szempontból rosszabbak. igaz én egy ilyenben lakom, ami iszonyú szép, de kicsit messze van Miskolctól.
2016. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!