Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretnék vele megismerkedni,...

Szeretnék vele megismerkedni, de hogy csináljam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nemrégen költöztünk. Szeretnék megismerkedni a szomszédunk egyik lányával. Csak nem merek neki szólni. Vékony rövid haja van és kék szeme. Van barátja is. Az anyukája horvát nemzetiségű és magyar az apja. Nem tudom hogy kezdjek bele mert még nem hallottam beszélni. Apukájával jelbeszédet használ, de biztos hogy normális mert vezet is. Jó fej egy család csak nem ismerem őket.

2016. jan. 18. 23:33
 1/5 tarnai ***** válasza:

vagy a jelbeszédet tanulod meg, vagy horvátul, vagy vezetni, ha jól értem.


szerintem legyen a vezetés! azt később is használhatod, ha rájössz hogy a csaj nem akar majd análisan közösülni veled!

2016. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

menj át kölcsönkérni valamit, ha csak ő van otthon. aztán ha visszaadod, vigyél valami apróságot is mellé.

vagy menj át bemutatkozni. most költöztem ide, ez vagyok, vigyél süteményt

2016. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha átmegyek és ajtót nyit akkor hogy szóljak hozzá? Nem tudok mutogatni. A család mindegyik tagja beszél magyarul. Már lebuktam hogy lesem a kerítés mellett.
2016. jan. 21. 10:00
 4/5 descent ***** válasza:
Mennyi évesek te vagy? Akkor tudok segít ha eszt megmondod előtte.
2016. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok a lány 25 Kb.
2016. febr. 3. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!