Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SEGÍTSETEK! Hogyan csináljam?

SEGÍTSETEK! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Itthon tök élénk,vicces,humoros lány vagyok...be nem áll a szám szinte...A családommal,közeli,közelebbi bártátaimmal/barátnőimmel tök nyitott vagyok,velük nagyon jól elvagyok...

Suliban meg nem...egyszerűen nem tudok megnyílni...nem tudom önmagamat adni...az oszttársaim egy csendes,alig beszélő lánynak ismernek,és emiatt nem sokan bínak...mit tegyek? Érzem,hogy valahogy változtatnom kellene a helyzeten,de nemtudom hogyan...:/ 14/L Hogyan tunék megnyílni?



2015. dec. 8. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

8.-os vagy? Akkor majd 9.-be mutasd ezt az éned, és ne a visszahuzodó kislányt.


Amúgy meg add önmagad és ne foglalkozz másokkal. Beszélgess, vicceskedj stb

2015. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,8.-os vagyok...

És igazad van,úgy kellene csinálni az egészet,ahogy leírtad...csak érted ha egyik reggel beállítanék úgy a suliba/osztályba,hogy helló srácok...mizu? akkor hülyének néznének kb.:/

2015. dec. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!