Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a teendő ilyen esetben?...

Mi a teendő ilyen esetben? Miért vagyok ilyen szomszédokkal megáldva?

Figyelt kérdés
Lakásban lakom, a földszinten lakik egy problémás roma család.10-en laknak egy 45 nm-es lakásban.Az öregek kedvesek, szoktunk beszélgetni. De amit a maradék művel, az már kész. Drótvágóval elvágják a biciklik láncait, és az ócskapiacon seftelnek velük. A szomszédok mesélték, hogy kiszedik a postaládákból a leveleket,és öngyújtóval felgyújtják őket. A lakások ajtaját feszegetik, és ahova bejutnak, ott mindent kirámolnak,és ha pénzt találnak,zsebre vágják. Hozzám nem sikerült bejutniuk,de elkezdték feszíteni. A liftet teleszemetelik. A gyerekek folyton kopogtatnak a lakók ajtaján, vagy felcsengetnek mindenhová. A férfiak holt részegen támolyognak haza minden este. A rendőrök folyton őrszobára viszik őket,de valahogy mindig megússzák. Hozzám egyszer jöttek be, akkor is majdnem kiraboltak, de elkaptam az egyik karját, amikor a kisszekrény felé akart nyúlni. Egyszer megfenyegették a postást is, mert el akarták venni a nyugdíját valakinek. Már minden házbélinek elege van belőlük,és folyton feljelentik őket. Nem tudtok valami hatásos módszert ezek ellen?

2016. jan. 27. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy többszöri feljelentés után nem vitték el őket vagy lett komolyabb következménye a dolognak. Vagy ferdítesz, vagy egyszerűen kamuzol.


Ha valamilyen csoda folytán igazat mondanál, szerelj fel kamerát, hogy legyen bizonyíték. Ha valóban feljelentettétek őket, ezt bizonyára elmondták a rendőrök is.

2016. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyiket ma vitték el, mert kiderült néhány lopás,meg a levélégetés is. Remélem, ez elég volt nekik, és kuss lesz néhány napig
2016. jan. 27. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

De igen.

Szerintem költözz.

Arra készülj fel, sokat nem fog érni a lakásod, és lehetőleg akkor add el, amikor nyugi van.

Nekem is egy tetű szomszédom van(nem romák, de nem is magyarok) én is már elmennék innen a fenébe, de keveset adnának a házunkért. Emiatt kénytelen vagyok még gyűjtögetni.

2016. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jegyzővel kellene beszélni, és a közös képviselővel. Ha nem működik akkor legyél liberális értékrendű.
2016. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!