Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ahol lakunk folyamatosan...

Ahol lakunk folyamatosan megmérgezik a háziállatokat. Mit lehet tenni? Feljelentés, vagy valami hasonló dolog? Hol?

Figyelt kérdés
Tőlünk egy macska megdöglött, egy kutya szenved, 2 szomszédunkban 1-1 kutya megdöglött, 2 nagymamámnál is 1-1 kutya, és a környékünkön is folyamatosan kutya, macska tetemek vannak. Mit lehet ez ellen tenni? Bejelenteni a rendőrségen, vagy a községházánál?

2016. ápr. 3. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyítani tudod?
2016. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit? A sok döglött állatot, meg azt, hogy szenvednek?
2016. ápr. 3. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Rendőrségi feljelentést azonnal, illetve az állatvédőrségnek nem tudom, mennyi most a szabad kapacitása, de biztos tudnak segíteni.

Jelentsd azonnal!

Melyik település ez?

2016. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"Mit?"


Buta vagy. Azt, hogy valaki felelős érte és nem a te hanyag háztartásod miatt döglött meg. :)

2016. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Buta vagy. Azt, hogy valaki felelős érte és nem a te hanyag háztartásod miatt döglött meg. :)"

Javaslom olvasd el még 1x, vagy még annyiszor, amíg eljut a tudatodig, hogy mit írtam le. ;) Nem az én hanyagságom miatt döglik meg a szomszédunkban, meg a tőlem 2km-re lévő nagyszüleimnél.

2016. ápr. 3. 13:12
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
szerintem érdemes lenne bekamerázni a házat, így visszatartó ereje is lehet, vagy ha nem..., akkor legalább lebukik az a féreg...
2016. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Jegyzőhöz meg rendőrséghez fordulni. Ha kiderül ki az kiverni az összes fogát. Aki védi annak is.
2016. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Szomszédom kutyája egész nap ugat. Mellesleg a kocsibejárómra szarik minden nap.

Már szóltam. Semmi.

Csúnya dolog lenne megmérgezni ugye?

Úgyhogy nem teszek semmit hanem hallgatom a rekedt kutya ugatást, kerülgetem a kutyaszart és szagolom ha kint vagyok az udvaron. Persze, semmi gond.

2016. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tudom hogy kicsit furán hangzik, de mi lenne ha felszednéd azt kutyaszart és odadobnád a szomszéd ajtaja elé, hadd kerülgesse ő, végül is az ő kutyájához tartozik, az ő "tulajdona". Hátha észreveszi magát.
2016. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8. régi a kérdés, de én nem csak felszedném a szart, hanem fognék vagy 5 nejlonzacskót, megfognám a szart és kifesteném vele a szomszéd ajtaját.
2017. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!