Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta folyamatosan "mocorg...

Napok óta folyamatosan "mocorgást" érzek a végbelemben, kezd nagyon kellemetlen lenni. Ötletek? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Volt már pár hónapja aranyerem, de most nem viszket, nem fáj, tudok rendesen wc-zni, nem vérzik.


Van szoba háziállat, de féregtelenítve van.


Néztem a székletet, de semmi olyat nem láttam, hogy fehér peték lennének, vagy konkrétan más. Normális.


Mi a franc lehet? Volt valakinek ilyen?



2015. ápr. 18. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőlőt, apró magosat nem ettél? Van belül egy végbélzáró és ha egy magocska azon kívülre kimegy, akkor lehet ilyen érzés. Menj vele el a háziorvosodhoz, mert lehet más is.
2015. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már világos: férges vagyok T.T (mindjárt elsírom magam)
2015. ápr. 18. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Többeknél előfordul, mint gondolnád, no para.

Dokinál voltál vagy te vetted észre végül? Ha utóbbi, akkor látott orvos?

Milyen féreg?

2015. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én vettem észre, és nem, mivel ilyenkor már nincsen orvos. Igazából ez volt életem halálfélelme mindig, szóval kellett bevennem nyugtatót, és még mindig sík ideg vagyok.


cérna vagy minek mondják, fehér, nagyon pici, kb 1centi

2015. ápr. 19. 00:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Cérnagiliszta lesz akkor. Azt elég könnyen össze lehet szedni. Kaptál Vermoxot? Az elvileg kihajtja őket.
2015. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!