Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet hogy a térfigyelő...

Hogy lehet hogy a térfigyelő kamera ha én kimegyek futni este mindent a nyakamba varnak lopást bünözést stb a környéken, a cigányok meg törnek zúznak rongálnak kamera előtt mégse szólnak nekik?

Figyelt kérdés
Hogy lehet hogy a térfigyelő kamera ha én kimegyek futni este mindent a nyakamba varnak lopást bünözést stb a környéken,a cigányok meg törnek zúznak a környéken kerítésünket rongálják stb.Hogy lehet hogy azért meg nem szól senki azt nem veszi a kamera pedig azt is kamera előtt csinálják rugdossák a házunk falát labdával kerítésünk szétapossák faszukat següket mutogassák felveszi a kamera és nem foglalkoznak vele. De ha én este eljárok kocogni másnap jön a rendőrség nálunk engem láttak a környéken kocogni nem-e én tettem. Elég érdekes dolgok vannak itt.Romákra semmi törvény nem vonatkozik ránk meg minden?

2016. ápr. 7. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hozzájuk is járnak a zsaruk, különben nem lennének annyian börtönben. Persze elképzelhető, hogy a környéketeken lustább rendőrök vannak... nem tudom.

tegyél mindenről bejelentést! Bármit látsz. Legyen nyoma. Rongálás, lopás bármit. Előbb utóbb aktivizálják magukat.

2016. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a pintéri rend kéremszépen...
2016. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyonőr vagyok rendőrségen is dolgoztam már. Csináltam rongálásról fényképet és van 4 db 40 perces videóm a kölkökről ahol épp kerítésen másznak át meg rugdosák a labdát falunkhoz meg kocsi gumit pörgetnek ki oszt hajingálják itt melletünk a parkolóba.
2016. ápr. 7. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már átmásznak hozzád(tok) akkor az már bűncselekmény, emiatt feljelentést tehetsz!

Ha pedig megtámadnak, akkor tudod....


Egy kérdés: Amikor pl az udvaron vagy, és látják ,hogy kint vagy, akkor is ugyanezeket csinálják?

Pl ha átmásznak, és rajtakapod őket, akkor egy borsspray vagy egy-két gumilövedék nem árt!

2016. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor nem vagyok kint csak akkor másznak be.
2016. ápr. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!