Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy féreg bedobálja a szemetet...

Egy féreg bedobálja a szemetet a kerítésemen és a ház elé is. Van ötletetek, hogy mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A szembe szomszédnak egy szatyor kutyagumit dobtak be, nem tudom, hogy kaphatnám el az elmebeteget, mert kamerát felszerelni drága lenne a rendőrség meg biztosan nem foglalkozik ezzel a problémával.
2016. ápr. 14. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mű kamerát, pár ezer forint csak és vannak egész élethűek, aztán rakd ki olyan helyre, ahol észrevenni.
2016. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok együtt érző választ. Én még eddig nem vertem meg senkit nő létemre, de ez az idióta olyan szintű agressziót szított fel bennem, hogy a baltámmal lenne kedvem a kerítés mögött posztolni. De mivel börtönbe a mocsok miatt nem akarok kerülni, ezért le kell higgadjak.Ütni a has alá azt nem tudom, mert mi van ha hamarabb üt. Sokat gondolkodtam, és az elekrtosokkolót tartom egy gyors megsemmisítő eszköznek, és amíg majd a földön fetreng ledugom a torkán a szemetét. A gond csak ott van, hogy ahány embert eddig kérdeztem senki sem tudja, hol vehetne viperát az egyszeri magamfajta. Azt tudom , hogy illegális, de ha esetleg tudna valamelyikőtök forgalmazót az jó lenne. Köszönettel
2016. ápr. 16. 20:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért jobb ha tudod, ezzel nagy kockázatot vállalsz. Nincs egy erős férfi ismerősöd, aki tudna segíteni neked?
2016. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Legyél már okosabb. Van jogi lehetőség. Voltál már az önkormányzatnál? kb 50 kg nő lehetsz érdekelne egy cigány ellen mennyi lenne az esélyed. Az illegális eszközzel te támadsz rá faraghatsz.
2016. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hívj egy skin head bandát, egy karton sör és ellátják a baját.
2016. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem roma mert errefelé nem nagyon vannak csak egy elmebeteg szemét, de az említett elekrosokkoló más helyzetben is jól jönne pl. ha betörő jönne, vagy éjszakai közlekedésben. Gondoltam írtok valamit, hogy hol lehet kapni.
2016. ápr. 18. 20:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Olyan piacra menj ahol sok a kínai vagy az ukrán.
2016. ápr. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!