Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az ilyen emberekkel mit lehet...

Az ilyen emberekkel mit lehet csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elég hosszú sztori, megpróbálom lerövidíteni. Tehát kezdjük. Egy emeletes házban lakunk ami 10 emeletes, és felülről az utolsó előtti emeleten lakunk. Alattunk lakik egy család, és...hát... elég mocskosak. Amikor kinézünk az erkélyen, és lenézünk az ő erkélyükre, akkor mást sem látunk, csak galambsz*rt és kacatokat...ja, meg persze irtózatos büdös jön fel. Kidobtak egy ágyat a folyosójukra, mert televolt ágyi poloskával. Az a durva,hogy még a kádjukat is kidobták...Egy párszor a liftet is tönkretették, mint pl ma is. Elvileg tiszta vér volt a lift (ezt csak hallottam). Olyan kis cuksik, hogy csótány és ugyebár mint említettem, poloska is van náluk. Anyukám szólt a házmesternek, hogy amúgy ku**a retkesek és büdösek is, és valamit kéne velük csinálni. Kiküldtek egy csótányirtót, mert kb az egész házban vannak csótányok. Azt mondom, hogy azok a poloskához képest nem akkora hűű de nagy dolgok. Minden nyáron előjönnek a poloskák nálunk, de az a furcsa,hogy csak az én szobámban vannak. Már vagy két ágyat kellett miattuk kidobni, most lehet, hogy ez lesz a harmadik. Többször is hívtuk az irtókat, és miután irtottak egy kb 2-3 hétig jó volt, de utána megint jöttek. Van egy kutyájuk is, és szegénynek rendesen ragad a szőre. Van, hogy éjfélkor elkezd sírni a kutya. Elég idegesítő, de egyben sajnálom is szegényt. Már undorodok a szobámtól, és úgy vagyok vele, hogy vagy őket költöztetik ki innen, vagy mi költözünk (nem tudom, hogy őket kilehet-e költöztetni, de elég jó lenne). Anyukámat mindig kérdezgetem, hogy nem lehet-e följelenteni őket, vagy legalább valami állatmentőket vagy miket felhívni, hogy vegyék el tőlük a kutyát. Bocsi hogyha valamit érthetetlenül írtam le, de elég fáradt és álmos is vagyok.
2016. ápr. 18. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen genetikai hulladékokkal nem sok mindent lehet kezdeni ebben az esetben. Nem tudom, hogy saját tulajdonuk-e a lakás, vagy az önkormányzatól bérlik-e? Valahogy össze kellene fognotok a normális szomszédokkal, és pokollá tenni az életüket.
2016. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha önkormányzati a lakásuk,talán önkorinál jelezni a problémát.
2016. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Olvassatok ágyi poloska után.

Nem csak ágyban laknak. Irtás után mind meghal és igen, 1-3 hét mire kikelnek utódjaik.

Állatvédőknek érdemes lenne szólni, többit passzolom, bocsi.

2016. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elwera ***** válasza:
A helyetekben nem várnék arra, hogy csináljanak valamit azokkal a csövesekkel. Eladnám a lakást és néznék egy jobbat. Aki mer az nyer. Lehet hogy sokkal jobb lakást találtok.
2016. ápr. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!