Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvégeztem egy komplex asztrol...

Elvégeztem egy komplex asztrológia képzést, ráadásul egy kevésbé ismert fajtát. De úgy érzem nem tudom ezt csinálni az emberekkel, te belevágnál?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki régóta ezzel foglalkozik és párszor elbeszélgettünk, de mindig csak félig-meddig hittem neki, ennek ellenére valahogy mindig jobb kedvem lett utána és elkezdett érdekelni, ezért elvégeztem egy tanfolyamot, kíváncsiságból. Bár rám a legtöbb dolog igaz, amit az ismerősöm is mondott, illetve, amit most már én is kielemzek a horoszkópomból. Nem hiszek benne igazán. Inkább úgy érzem, úgy van kitalálva, hogy igaznak tűnjön. A papírommal már én is csinálhatnám pénzkeresetből is. Nagyon szükségem lenne rá, de úgy érzem, nem lenne tisztességes ebből élni.

Te mit tennél? Kihasználnád a tanfolyam adtam lehetőséget?


2016. jan. 22. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj neked kell a pénz. Most azoknak akik meg hisznek benne mondasz pár szép dolgot és ennyi ők tökre boldogok lesznek,meg te is
2016. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy gondolkozol és nem vagy manipulálható! :)

A dolgot pedig nyugodtan csináld. Aki olyan buta, hogy ezeket elhiszi, az nélküled is elfogja és helyetted megy máshova.

2016. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én régen hittem az ilyesmiben, asztrológusnál is voltam. Már nem hiszek benne, de nem érzem kidobott pénznek, hogy elmentem hozzá. Akkor erre volt szükségem, részben biztatásra, részben arra, hogy kibeszéljem a gondjaimat, mint egy pszichológusnál, simán megérte. Szerintem vágj bele.
2016. jan. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!