Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lopják a kajámat kollégiumban....

Lopják a kajámat kollégiumban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok főiskolán. Szintenként van hűtő, mindenki oda pakolja a kajáját, akinek a szobájában nincs saját hűtő. Már egy jó ideje probléma, hogy valaki rendszeresen lopkod a hűtőből. Az én hűtőrészemnél ez már mindennapossá vált, és rohadt idegesítő, mikor meglátom hogy egész hétvégére volt mondjuk egy kiló virslim, és valaki fogja magát, kivesz 3-4 darabot csak úgy. De vitték már el komplett teli majonézemet is, ma pedig egy fél liter tejemet itták meg. Nagyon felidegesít, mert nem vagyok annyira anyagilag elengedve, volt már, hogy emiatt nem tudtam enni aznap. Van esetleg valami tippetek, hogyan lehetne kideríteni, hogy ki a tettes? Gondolkodtam ilyenen, hogy csalikajába hashajtót tenni, vagy valami, de attól még meg nem tudom, hogy ki az. Pedig jó lenne a többiek érdekében is. Bekamerázni pedig nyilván nem lenne olyan egyszerű a konyhát.

2016. máj. 11. 22:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Én valami zárható dobozban gondolkoznék. Ha feltörik az már tényleg az elvetemültség magas szintje.
2016. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Pici hashajtó csodákra képes! No persze egészségügyi határérték alatt.
2016. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Vagy szerencséd van és rajtakapod vagy tényleg hashajtó, és elmegy a kedve a lejmolástól.
2016. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Ja, aztán majd rámegy más.
2016. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%
Hasmenés lehet romlottól vagy a sok összevett dolgoktól , abból nem vonna le következtetést .
2016. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Akkor az a más is fosni fog egy kicsit.
2016. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hmm, igaz, egy kiadós fosatás után lehet nem fog többet lopkodni.

Ha igen, akkor tényleg szereznem kell valami dobozt amit le tudok zárni.

2016. máj. 11. 22:20
 8/26 A kérdező kommentje:
Bár az is lehet, hogy több ember lopkod...
2016. máj. 11. 22:21
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha befér a szobába, akkor vegyetek egy hűtőt. Régi zanussi lehel hűtőket 3-5 ezer Ft körül lehet apróhirdetési oldalakon, vaterán venni, ha a szobatársakkal összedobjátok, akkor nem nagy pénz (tippem szerint egy záródó doboz se lenne olcsóbb). Viszont hamar behozza az árát.
2016. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nálunk a munkahelyen volt ilyen, ott a kollégák ráírták a kajás dobozukra, hogy "ráköptem, de egyed nyugodtan" és hasonló guszta (vagy még gusztább) megjegyzéseket. Igaz, ez csak kész kajánál alkalmazható.

Lehet kapni (igaz, méretéhez képest igen drágán) "partyhűtőt" ami egy icipici hűtő, amibe néhány doboz sör fér. Ha veszel egy olyat, abban tudod tárolni a cuccaidat (felvágott, tojás, zöldség)

2016. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!