Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Épeszű ember mit csinál ilyen...

Épeszű ember mit csinál ilyen helyzetben a kollégiumban?

Figyelt kérdés
A héten már másodszor vettem észre, hogy lámpa oltás után a szobatársam maszturbálni kezd. Biztos azt hitte, hogy már alszok... Első alkalommal gyors bedugtam a füldugóim, másodszorra pedig felkapcsoltam egy percre az éjjeli lámpám, hogy ne higyje, hogy alszok. Az a legrosszabb, hogy én érzem magam kellemetlenül. 20 éves lányok vagyunk, a szobatársam sajnos igencsak az igénytelen fajtából. A kérdésem, hogy normális ember hogy reagálja ezt le?

2015. márc. 14. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem beszélned kellene vele erről szobatársak vagytok neked is és neked is van magánszférád tiszteletben kellene tartania azt, hogy nem "egyedül él" nem csak a sajátja a szoba hanem veled közös és ehhez tartsa magát ha meg nagyon nem bírja ki menjen olyan helyre ahol senkit nem zavar vagy szedjen össze egy pasit magának ennyi! Nálunk pl a koliba nincs ilyen probléma :)

20F

2015. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miből vetted észre?
2015. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicseréli a sikositot pillanatragasztóra.
okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!