Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van ilyen sok kerékpár...

Miért van ilyen sok kerékpár tolvaj Újpesten?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és haverom mondta, hogy itt le ne rakjak kerékpárt de nem igazán részletezte
2016. máj. 29. 15:02
 1/7 MZ.per.X ***** válasza:
Nem csak ott vannak, a bringát sehol nem lehet otthagyni.
2016. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy számok törvénye alapján , sok ember között mindig van aki tesz valami rendetlent . Zárt helyre érdemes drágább sodronyhuzalossal letenni .Gyorszáras nyereg kerék stb magában rejti a kockázatot , lámpákat villogót is célszerű zsebre tenni és úgy otthagyni .
2016. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egész Bp tele van velük. Szerintem azért, mert itt könnyebb úgy továbbadni valamelyik piacon, hogy nem fut bele az eredeti gazdájába.

Egyébként simán le lehet rakni, csak normális zár kell, amit nem lehet egy fogóval vagy erővágóval elcsípni (én az ulakatra esküszöm, de más is lehet jó, viszont sodronyt soha, egyszer az orrom előtt vágtak le egy bringát az utcán, úgy nézett ki, mintha nyitotta volna a zárat, nem is tartott tovább, csak amikor elindult, akkor láttam hogy leesett valami - a kettévágott sodronyt dobta el).

A kereket és nyerget is célszerű rögzíteni, mert azt is szeretik lekapni, ha gyorszáras.


Amúgy szerintem ha pesten akarsz bringával közlekedni, akkor az a tuti, ha beszerzel egy olcsót, aminek az ellopása nem vág földhöz. Bár amikor nekem elvitték a 8 ezres vaterázott őskövület Csepelemet, akkor nem éreztem, hogy vigasztal a tény, hogy csak ennyi pénzem bánja :D

2016. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újpest?:))) Kistelepülésen láttam, hogy a bolt előtt lévő fém kerékpár tartót, 3 kerékpárral együtt dobtak fel, egy kisteherautóra.Ahol kerékpár és emberek vannak, ott lopják.
2016. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a hatóságok szemét módon ellehetetlenítették a Tolvajkergetőket, azóta visszatért minden a "rendes" kerékvágásba. Pedig amíg működtek, sok genyónak elment a kedve a lopkodástól.
2016. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, Újpest melyik részén. Én lakótelepen lakom, itt azért vannak tipikus proli cigányok is, szóval azt nem csodáőlnám, ha ők lopkodnák a bicikliket.
2016. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen az is lehet a proli c-k. teszik, de fehérek között is sok a tolvaj, ahogy tomcat mondaná undorító f.cig.


Tényleg mi lett a tolvajkergetőkkel?

2016. máj. 30. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!