Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy mondjam meg a srácnak...

Hogy mondjam meg a srácnak finoman hogy megértse? (lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy 17 éves srác az utcánkban. Olyan, akire azt mondják hogy nerd. Tehát sovány, kicsit kifehéredett, na tudjátok. Amúgy tök jófej, nincs vele bajom. Még dotáztam is vele. :)


A gond ott van, hogy van egy baráti társaságunk, az utcában pár lánnyal, mind 20-25 év köztiek vagyunk, akikkel néha összejárunk valamelyikünk kertjében és mindenféle lányos dolgokat csinálunk. (Hogy mit az nem mondom mert akkor privátdömping lenne, de nem lezbizünk mielőtt vki rosszra gondolna, teljsen kulturáltan beszélgetünk meg vihorászunk)


És ez a fiú nagyon szeretne csatlakozni a mi kis tárasságunkhoz. És akárhányszor találkozom vele ezzel nyaggat, hogy ő mikor jöhet. Én nem akarom megbántani, sem megalázni, az gusztustalan volna, de mindig mondom neki, hogy figyelj ez egy lány klub, lányoknak, meg te nem vagy lány, meg szilikonmelled sincs (mi ilyen plasztikbrigád vagyunk), meg különben is biztos vannak neked is barátaid (nem tudom vannak-e amúgy, de biztos egy-két barátja, vagy haverja mindenkinek akad), stb stb.


De valahogy ez nem működik. Kedves srác amúgy mondom, de egy lánytársaságba minek akarna tartozni.


A körülmények ismertetése után :) a konkrét kérdésem az lenne, hogy mit mondjak, hogy erről a szándékáról letegyen, mert én már valahogy kifogytam az eldurrogtatható frázisokból.


És mielőtt félreértés esne. Én nem nézem le őt, vagy veszem semmibe, mert én akkora nagy valaki vagyok, csupán egy fiú egy bejáratott lány társaságban az nagyon tájidegen elem.


2016. jún. 9. 19:59
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Megértelek, szerencsétlennek viszont lehet nincsenek barátai rajtad kívül. Meg hát azért biztos menőnek érezné magát, ha néhány idősebb jobb csajjal lóghatna :D

Szerintem az, hogy "kényelmetlenül éreznénk magunkat, ha csatlakoznál a körünkhöz, mikor a magánéletünket tárgyaljuk ki, de mi lenne, ha egy másik nap eljönnél velünk moziba?" nem olyan gáz.

2016. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld valami korban hozzáillő csajszi felé terelgetni, ha ismersz esetleg ilyet. Lehet, balfék a srác, de azért bátor dolog tőle, hogy egy idősebb csajnál így bepróbálkozik.
2016. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!