Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy ne sértődjön meg és megértse?

Figyelt kérdés
nagyon jó vele a szex, mindig kicsit durván csinálja, de van hogy ehhez nincs hangulatom, inkább egy romantikus lassú ölelkezős szexre vágynék.. de ő nem túl romantikus típus és félek hogy ha ezt elmondanám neki azt nem értené meg
2015. okt. 27. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit megsértődni, egy kapcsolat egyik alapja, a jó szex, mindkét fél részére. Mondd el nyugodtan, hogy szeretnéd, szerintem neki is fontos, hogy jól érezd magad vele. :)
2015. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fő az őszinteség és a kommunikáció egy kapcsolatban. Pláne szex téren...Ha egy kicsit is számítasz neki, akkor ezt megérti és elfogadja. Viszont ha ezen "megsértődik" én a helyedbe el is búcsúznék tőle. Annak szerintem semmi értelme, hogy "kényszerből" belemész egy "menetbe" és rossz "élményként" éled meg...ez mély nyomot hagyhat benned...Nem egy rongybaba vagy, hogy konkrétan csak "megkeféljen".


Mindenképp beszélj vele.


N25

2015. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan??? XD

Kommunikáció nélkül hogy lehetsz együtt valakivel?

2015. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz, ha beszélsz vele? Legalább esély lenne rá, hogy megértse, és változtasson, de gíy, hogy meg sem próbálod, még az esélyt sem adod meg, hanem előre eldöntöd helyette is, hogy megérti-e vagy nem. Szerinted ez így bölcs húzás?
2015. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

en nem ertem az emberek honnan veszik, hogy egyedul a sex az, amit mindenki tud muvelni


kocsit sem ugy vezetunk, hogy beulunk a volan melle es nyomom a gazt, biciklire sem egyedul ultem es mentem, jarni is a szuleim tanitottak, olvasni a tanarom, motorozni a haverom miert hiszi mindenki hogy a sexet csak csinalni kell es tilos rola beszelni es nem lehet tanulni????


Mindenki maskepp csinalja, van akinek szerencseje van es tud tanulni mindegyik partneretol, van aki szerencsetlen es csak gondolja, hogy igy biztos jo, aztan csak szenvedes van


tessek vele megbeszelni


en meg eletemben nem sexeltem olyan pasival akivel ne lehetett volna megbeszelni hogy ezt most igy vagy ugy, vagyis de, de csak egyszer, mert az elso aktus utan az olyan ferfi akit nem erdekelte, hogy en mit szeretnek, az lapat


es nincsenek egyaltalan nagy igenyeim, de ha pl. huzza a hajam es az nekem nem jon be, akkor kozlom vele, ha neki ez nem tettszik akkor viszlat

de ha epp azt kivanom, hogy pofozzon fel, akkor legyen ebben partner es tegye meg, vagy talaljunk egy koztes megoldast (popo pacsi;) de egy kapcsolatban EGYETLEN legfontosabb dolog a kommunikacio, ezen all vagy bukik minden, es igenis a sexet is meg lehet beszelni

sot azt kell leginkabb! elajulsz milyen uj vilag fog megnyilni elotted, amikor talalsz egy olyan partnert akivel nyiltan es oszinten lehet a sexrol beszelni, olyan vilagot ismerhetsz meg ezaltal, amirol nem is tudtad hogy letezik


ha a fiu nem partner abban, hogy beszeljetek rola, akkor kalap kabat!

2015. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!