Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért beszél rólam annyit?

Miért beszél rólam annyit?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy egyik szomszédomtól megtudtam hogy egy másik szomszédom elég sokszor hoz szóba nála kérdezget rólam...

Az érdekesség a dologba hogy az illetővel nem vagyok olyan nagy haverságba annyi szokott lenni hogy köszönök neki oszt jóvan.Kb jó 10 éve költöztek mellénk...

Annyit még hozzátennék hogy az illető családos nő. Ha szembe jön velem legtöbbször lesüti a fejét vagy átmegy a másik oldalra az úton :D

Érdekes sztori xd



2016. jún. 11. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg fél tőled, lehet, hogy valami erőszakos gazembernek tart. Ezért is süti le mindig a tekintetét, nehogy felddühödj azon, hogy "bámul". A szomszédtól meg azt kérdezgeti, hogy tudja-e mire készülsz mostanában, hogy fel tudjon időben készülni a védekezésre, ha ellene vagy a családja ellen fordulnál.
2016. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Ja és:


"vagy átmegy a másik oldalra az úton"


Ez is a félelem jele.

2016. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kedvel téged, és keresi a gyengepontodat.


Velem ezt olyan ember csinálja, aki hibát akar keresni az életemben, és azon szeret csámcsogni. És ugyebár aki keres, az talál is.

Vagy az is lehet, hogy tetszel neki. Ezzel az elképzeléssel viszont az a baj, hogy ehhez agyilag betegnek kell lenni. Mert ha valaki tetszik, és esetleg akarunk is tőle valamit, akkor nem rontjuk el már az elején a dolgokat ilyen aljas húzással. Később sem.


Az biztos, hogy nem vagy közömbös a számára, ha ennyire foglalkozik veled szóban (is).

Szerintem kettyós.

2016. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Harmadik féltől szerzett információ alápján kombinálsz? És mi van, ha a szomszédod hazudik és az adott nő nem is szokott beszélni rólad?
2016. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Te milyen nemű vagy és mennyi idős? Ha férfi, akkor lehet, ahogy már korábban is irták, valami gazembernek néz.

Ha lány vagy vagy férfi, de semmi olyan nincs a külsődön, ami miatt félni valója lenne tőled, lehet, egyszerűen csak utál valamiért, vagy hallott rólad valami pletykát.

2016. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen harmadik féltől való az infó de akitől ezt halottam ő nem hazudna nekem. Kis korom óta ismerem, nem mondana valótlant. Amúgy 30 éves férfi vagyok. Hogy tőlem félne hát nem tudom lehet de nem értem :D Köszönöm az eddigi válaszokat
2016. jún. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!