Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szórakozó helyeken, bulikba...

Szórakozó helyeken, bulikba csajozás, tanácsok?

Figyelt kérdés
16vagyok lassan és egy buliba nemrég felszedtem egy szep lányt... Es ment minden (persz mar reszeg voltam, de tudtam mit csinakok)... De szoval baráti társaságban voltam ugy voltak ott a lanyok baráti társasága... Es valahogy felszedtem. De most megse tudom legkozelebb hogy mennyek ujra "vadaszni"mer nem is tudom.. Elfogyott a szövegem.. Na és mar nem tudom milyen ccaajozos szöveget "mondjak majd.. mert igy baráti tarsagagba ugye csak ugy jon a szoveg meg minden adja magat a tema.... De legkozelebb hogy legyen.. Nagyon kerlel titeket adjatok tanácsokat, tippeket, témára tippeket, és akar meselgettek is ti hogy sszoktatok vadászni.. 16/f

2016. jún. 19. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor most ha felszedted akkor mit akarsz ?

Én ezt az egészet nem értem, írjad le rendesen, tele van hibával. Eleve az első fatális hiba, hogy 15 évesen már csaprészeg vagy. Áldásom rád, értelmes lányokat el is felejtheted, a luvnyákkal meg azt csinálsz amit akarsz ;)

2016. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Arra Az estere fel! De mi lesz legkozelebb.... Erted... Normalis ilyen jokislanyok nem nagyon erdekelnek megmondom őszintén
2016. jún. 19. 22:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó nagy idióta lehetsz.Egy az elba*zott generáció tagjai közt.
2016. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miert is lennek az?
2016. jún. 19. 23:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól mondja... Az vagy, mert nincsenek értékeid fiam, egy értelmetlen életet élő, lányokkal tiszteletnek p.cs vagy, ezért baromság amit csinálsz és SOHA nem lehetsz így boldog.
2016. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tiszteletlen*
2016. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt gondolom nok irogattak :D Okés nem zavar, ezer nem fogok könyvtárba menni "csajozni" bocsanat....

Valami ferfi is irjon mar legyszi! :DD

2016. jún. 20. 01:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj oda a csajhoz( lehetőleg barna és Alexa :D) és mond neki hogy: " Hé te barna mi a neved? Alexa? Veled tök jó lesz a szex ma ;)
2016. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:DD NA komolyat..
2016. jún. 20. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Én férfiként mondom, hogy baromira szégyellném, ha ilyen kis köcsögöt tudnék csak nevelni, mint amilyen te vagy...
2016. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!