Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A haverom adta csajozási...

A haverom adta csajozási tanácsnak, hogy legyek bunkó a csajokkal és ne foglalkozzak velük. Biztos jó tanácsok ezek?

Figyelt kérdés

Neki már volt 5 csaja is! Igaz, hogy csak 2-3 hónapra, de akkor is sikeresebb mint én!


Én dicsérem a lányokat, meg udvarias vagyok hozzájuk, figyelek rájuk! És azt szoktam erre kapni, hogy "Jajj, aranyos vagy! :)"

Na ez a baj! A lányok azt szeretik, aki nem nyalizik nekik, akiknél úgy érzik, hogy "ez a fiú lesz.r engem! Engem nem lehet lesz..ni!" és akkor annál jobban tapadnak majd rád!


Azt mondta, ne nyalizz nekik! A lányoknak az jön be, aki "tapló rossz fiú!" aki felveszi a napszemüveget, neki dől a falnak, és úgy csinál mintha nem is érdekelné a csaj!

Aki leül valahova felteszi a lábát az asztalra, és sza.ik bele mindenkibe! - Na ezeket szeretik a lányok, nem azt aki oda megy,hogy "Tetszik a hajad!" Ilyenkor csak röhögnek rajtad, hogy milyen szánalmas vagy!


Akkor mit tegyek? Hogy viselkedjek?

-Nem mész oda sose egy csajhoz sem! Ha akar tőled valamit majd Ő jön oda! Te nem vagy egy pincsi aki oda megy nyalizni!

Ha megkérdezi hogy Jól áll-e neki az új haja, vagy ruhája, mond azt, hogy "Nem tudom, tök mindegy!" - Ezeket a lányokat mindenki dicséri orrba-szájba! Nem fogja hagyni, hogy Te ne növeld az önbizalmát, még jobban provokálni fog!

-Ha elkezd bámulni, nézz el más merre, tégy úgy, mintha lesz.nád! Oda fog jönni, és szóba állni veeld, mert nem tudja mire vélni, hogy direkt nem figyelsz rá!

- Ha kérdeznek tőled valamit, várj pár mpet és majd mondd azt, hogy "Mi, nem figyeltem!" - Felbosszantja őket, hogy nem figyelsz rájuk, és még jobban rád fognak tapadni!


Biztos jó tanácsok ezek? Nekem elég bunkónak tűnnek! De már mondta több mindenki, hogy ha lesz.rod a lányokat, akkor tapadnak, ha mész utánuk, ott hagynak!


Tényleg azok jönnek be a lányoknak, akik tesznek a fejükre? Tényleg akkor fogom őket érdekelni? És tényleg ne nyalizzak a lányoknak?

18/F



2014. máj. 26. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A haverod valószínűleg elvégzett egy PUA kurzust, azért ilyen okos. :D Valójában a nők a sikeres, vagány, "jó parti" pasikat szeretik. Ha ilyen vagy, vagy legalábbis el tudod magadról hitetni, akkor gyakorlatilag tök mindegy mit csinálsz. A bunkóság önmagában nem segít, inkább csak ront, ha egy lúzer vagy.
2014. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Eddig mennyi nőt dugtál meg, mennyire voltál sikeres azzal, hogy kedves, rendes, udvarias voltál? Biztos nem sokat. Próbáld ki azt is mindenképpen, amit tanácsoltak!


VISZONT:

-fa.-szság hogy ne menj oda ezután a nőkhöz; ezután is te kezdeményezz, csak könyörgöm ne bókolj!


Azért nehéz a világban sok mai fiúnak nőt találni, mert egy álomvilágban élnek, amibe a társadalom, a családjuk, a média és kb. minden belenevelte őket. Szaros Disney mesék, meg ostoba romantikus komédiák, meg kb. mindenki azt neveli beléjük hogy a férfiaknak is egy igazit kell megtalálni, meg egy nagy őt, meg egy lány kellett kell letelepedniük.


A jó, rendes, aranyos fiúk sosem voltak divatban. A nők sosem indultak be szexuálisan arra, hogy valaki jó, rendes, aranyos.

2014. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez pontosan bejön az arcos fullos kúrváknál. Egy normális értelmes érett lánynál, lehetsz te is normális és barátságos.
2014. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudom,h melyik lány bírná ezt.....de,hogyha így fogsz velük bánni,nem beléd szeretnek,hanem megutálnak......és ha beszélek a pasihoz..és azt mondja,h bocs,ki_baszottúl nem érdekel amit mondasz....ez gáz..szerintem legyél velük megértő,kedves dícsérd őket..stb...de most nem az üresfeű ri_bancokra gondolok..nem kell őket fényezni...a normális csajokat vedd le a lábukról pl.hülyéskedsz velük,vagy mit tudom én....ha bunkónak ismernek meg,de nem vagy az otthagynak...ha nem figyelsz rájuk talán felfigyelnek rád,de csak,azért,mert így bunkó paraszt vagy!
2014. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

3:


Igen, az lehet. De nyalizós, behódoló, unalmas az ne.

2014. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Eeedes faszom. Te hany not lattal mar odamenni ferfihoz?
2014. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%

"szerintem legyél velük megértő,kedves dícsérd őket..s"


Most mondta, hogy azt nem értékelik!

2014. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem az igazság valahol a kettő között van. Ha egy értelmes nő a magabiztos, önálló, nem behódoló viselkedésedre fel is figyel, megmaradni melletted úgyis csak akkor fog, ha rendes ember vagy, figyelmes és kedves.

Nem értelmes nőkről nem tudok nyilatkozni, őket általában elkerülöm.

24F

2014. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%

Ehhez (, hogy bunkózni tudj) viszont kötelező feltétel a jó külső!

Én javaslom, hogy kezdj el sportolni és legyél egy kicsit igényesebb (ahogy mondani szokták: divatosabb), mert az sosem árt.:)

Szerintem a bunkózásban (ami ne folyamatos bunkózásból álljon!) azt szeretik a csajok, hogy nem tudják hányadon állnak vele, érdekes vagy nekik, mert nem tudnak rajtad kiigazodni. És egy bunkó pasi általában határozott( férfiasabb jelleg) is, szóval ez lehet inkább a kulcs!:))

2014. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

akinek nem megy a csajozás, mind félreérti. egyáltalán nem az a vonzó, ha bunkó vagy.

csak bókolj sokat, és ne látsszon rajtad, hogy nyert ügye van a nőnek.

2014. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!