Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan csitítsam le a szomszéd...

Hogyan csitítsam le a szomszédjaimat?

Figyelt kérdés
Van egy szomszéd család, akit egyszerűen ki nem állhatok. Nemrég költöztünk ide, de már mennék el. Kertes házakról beszélünk, és jól messze vannak az épületek egymástól és a falak is hangszigeteltek náluk, mert már felszólították őket, hogy hangszigeteljék, mert nem bírják az üvöltözést a környéken lakók, de így is lehet hallani az üvöltözést. Nem akarom elmondani, hogy milyen család, de már autistának tekintem őket és pszichopatáknak. Gondolkoztam a hangszigetelésen de sokba kerül. Ha szólok nekik, annyit mondanak csak, hogy lehetetlen küldetés.

2016. jún. 25. 16:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
8-as a másik szomszédoktól tudom, hát lehet hogy gyámügy lesz mert tényleg olyanok történnek amik, ... Na de köszönök minden választ
2016. jún. 26. 00:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!