Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakcím fiktívvé nyilvánítása...

Lakcím fiktívvé nyilvánítása szomszédok segítsége nélkül lehetséges, van valakinek tapasztalata az ügyintézésben?

Figyelt kérdés

Sajnos a két közvetlen szomszéd nem akar aláírni, ilyen jaj mi nem akarunk rosszat senkinek címszóval, holott pontosan tisztában vannak vele ki lakik és ki nem a házban csak ezt nem akarják igazolni.


A szembe szomszéd mindkét háza üresen áll, az örökösök nem laknak ott, így azok sajnos kiesnek.



#szomszéd #lakcím #lakcímrendezés
2016. jún. 29. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Éppen most csináltam.

Az én szomszédom szívesen aláírta a papírt.

De senkit nem lehet erre kényszeríteni, mond meg az okmányirodába hogy ez a helyzet, szerintem megcsinálják úgy is. Nem te leszel az első aki így jár, szerintem.

2016. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem sem egyedi eset, bár nem lehet gyakori hogy a szomszéd ilyen hozzáállású, mikor az igazságot kell csak aláírnia.
2016. jún. 29. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!