Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Segítség a szomszédom kihalgat...

BearBoss kérdése:

Segítség a szomszédom kihalgati a családomat és kilesik, egyfolytába leskelődnek és privát dolgokat tudnak meg! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A szomszédom egyfolytába leskelődik,halgatózik főleg most aza rossz hogy csináltunk az udvarunkba egy medencét mivel hogy nagy családi házunk van és ügyebár ha megfürödtem akkor aszt kilesik és pucéran mivel mindig törölközőt keresek. és az ő ablakuk a mi udvarunkra néz. kiskoromban a Wifink kódját akarta elopni ugyanis mindig áthivtak engem és KB 3 vagy 4 éves lehetem. Körülbelül 9 ablaka van ami a mi udvarunkra néz, igaz hogy emeletes házuk van de egymás mellet két ablak? Egyszer a mi macskánkat elcsábitoták vayg inkább elopták és fenyegeték verték és kinozták de már elegem van belőlük nemtudok mit teni segitsetek kérlek!
2016. júl. 7. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezeken a macskás kommenteken visítok :D
2016. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


1.) Jelentsd fel őket, ha 9 ablak az udvarotokra nyílik (tudod, az önkormányzati szabályok).


2.) Ne fürödjetek meztelenül.


3.) Tanulj meg helyesen írni (na ezért nem kéne a suliban dumálni a hátsó padban tanulás helyett)


4.) Tanulj rendesen, hogy elköltözhess erről a helyről. Tanulj, menj főiskolára, keress magadnak egy normális állást, ami jól fizet. Aztán olyan helyre költözz, ahol normálisak az emberek. És tanuld meg, hogy nem illik mások után leskelődni, mert most már te is tudod, hogy milyen rossz.

2016. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!