Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasház belső udvarán...

Társasház belső udvarán kutyapisi?

Figyelt kérdés
Körfolyosós házban lakom a földszinten, és nemrég szembesültem vele, hogy a szembeszomszédom kutyái a belső udvarban végzik el kicsi és nagy dolgukat is, szerintem nem is viszik ki őket sétálni, hanem letudják a belső udvaron a kutyák egészségügyi köreit. Nem laktam még ilyen típusú házban, nem tudom, máshol mi a szokás, de nekem elég kellemetlen, hogy reggel meg este félhomályban a tócsákat és az 'aknákat' kell kerülgetnem a saját lakásom előtt. Erre nincs valami szabályzat vagy ez teljesen bevett, elfogadott szokás más társasházakban is? Takarítás minden reggel van, de a napközben keletkezett dolgok nyilván ott állnak másnapig.

2016. júl. 25. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem egy lepukkant, trágya ház, passzoló emberekkel, akkor nem szokás. Jobb helyeken szabályzat is van, ami tiltja a közös tulajdon összepiszkolását stb.

Ha pedig egy putri a környék, akkor sajnos vaggy megszoksz, vagy megszöksz, ilyen helyen normális, kommunikációra képes embert ritkán találni.


De ki tudja, egy próbát megérhet, hogy beszélsz a szomszéddal, de sok jóra ne számítson, ha van annyira tapló, hogy ahol őrajta kívül mások is laknak, oda sz@r@tj@-pisáltatja a kutyát.


(U.i.: Csóri kutyáról, ha beigazolódik, hogy egyáltalán nem sétáltatják, akkor akár állatvédőknek is szólhatsz.)

2016. júl. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megírnád,hogy merre van ez a ház...?

2016. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Belső-Óbudán...
2016. júl. 26. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát kicsit többet vártam attól a környéktől...

:(

2016. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is sajnos, azért költöztem ide tavaly :(
2016. júl. 26. 20:29
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Sok jóra ne számíts de azért érdemes szóba hozni. Nyilván egy normális ember azonnal összeszedi a kutyaszart és nem kell erre külön felkérni. Mindenek ellenére én biztosan szólnék elsőként a kutyatulajdonosnak ha az nem járna sikerrel akkor a közös képviselőnek ,vagy gondnoknak nem tudom ki foglalkozik nálatok a ház dolgaival. Ami azt illeti ki sem engedhetné a kutyát őrizetlenül egy közös területre.
2016. júl. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szólj neki ,de ne csodálkozz ha utána a kilincsedre keni a szart .
2016. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!