Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek a 3 gyerekes...

Mit tegyek a 3 gyerekes szomszédommal?

Figyelt kérdés
Panel lakásban élünk közvetlen szomszédjuk vagyok a másik szomszédom egy vénasszony aki imádja a gyerekeket és nem ő a közvetlen szomszédja a 3 gyerekes anyának aki együtt él a férjével és a sogorával is. A gyerekek a folyoson mindig hangoskodnak és a lépcsőn ugrálnak reggel 7kor és mikor vissza jönnek bárhonnan így élik az életüket elég régóta mióta itt élek és nagyon zavar mindent behallok a folyosoról és több műszakba járok dolgozni sokszor hulla ként megyek be dolgozni a kevés alvastól amikor ÉJSZAKÁRA JÁROK BE EGY GYÁRBA!

2016. júl. 28. 08:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Kényszer-megoldás:

veszel egy füldugót, aztán egy olyan órát, ami a hallássérülteknek van (rezgéssel ébreszt)...

2016. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az lenne, ha előbb kedvesen megemlítenéd nekik, hogy nehezen tudsz aludni, és ha lehet, legyenek kicsit csendesebbek. Lehet, hogy mindezt a gyerekeknek kellene mondani, mert a szülőkre talán kevésbé hallgatnak. Aztán csak bízhatsz benne, hogy megértik a problémát.
2016. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarlak elkeseríteni, de a gyerekek ilyenek, nem valószínű hogy csendesebbek lesznek és én nem is várnám tőlük, mondjuk a lépcsőházat kivéve...ezt neked kell megoldani hogy csökkentsd a zajt ami átszűrődik. A panel ilyen, az ember a szó szoros értelmében együtt lakik a szomszédaival. Szólhatsz a szülőknek de szerintem csak ellenségeskedés lesz belőle. :/
2016. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor járjak továbbra is hulla fáradtan dolgozni csak mert a szomszédom nem tudja a gyerekeit meg nevelni?
2016. júl. 28. 09:16
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Amit javasoltam a füldugó és a rezgő ébresztőóra (ha nem sikerül megoldani a problémát) segíthet.

Ha el tudod viselni a füldugót.

2016. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A rezgő órára nem tudnék felkelni csak arra ha hallom hogy tényleg csőrőg az órra mert nem a testemen van a telom és várom hogy na rezegj ha meg asztalon rezeg azt nem veszem észre és elalszom és nem tudok menni dolgozni kirugnak és nincs pénz.
2016. júl. 28. 09:20
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi erővel ők mondhatnák, hogy keress másik állást. Az egy dolog, hogy viselkedjenek rendesen, szólj is a szomszédnak, hogy neked pihenned kell, ezért a lehetőségekhez mérten fogják vissza magukat, s ne a folyosót használják játszótérnek, de nem várhatod el, hogy mindig amikor Te alszol, mindenki más kussoljon a közeledben.


És igen, egy füldugó lényegesen egyszerű megoldás.

2016. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kis kerek doboz van a speciális órához, párna alá kell tenni és elmondhatatlanul erősen rezeg, az a funkciója hogy felébredjenek rá mindenképpen tehát tényleg erős.
2016. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már a szomszéddal? Vagy csak magadban morogsz? Becsengettél már és a legszebb mosolyoddal, angyalian megkérted már őket, hogy legyenek több tekintettel rátok? Ellenségeskedés nélkül, a gyerekeket dicsérve, nem támadva, alternatív megoldást javasolva. Ez az első lépés.
2016. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele a múlthéten be csengettem és azzal jött ha majd nekem is lesznek gyerekeim akkor meg tudom milyen az és rám csapta az ajtót!

Pedig úgy keztem nem vagyok gyerek ellenes de egyedül tartom fent magamat és 3 müszakba járok így elkerülhetetlen hogy nappal aludnom kell és elbeszélgetne a gyerekeivel hogy a folyoson legyenek tekintettel másokra is ne csapkodják a lift ajtókat ne üvöltözzenek és rohangaáljanak le fel a lépcsőkőn mert panel és minden be hallatszik. És erre jött azzal hangosan hogyha majd nekem is lesznek gyerekeim meg tudom és rám csapta az ajtott.

2016. júl. 28. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!