Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mely BP-i agglomeracios...

Mely BP-i agglomeracios telepulest ajanljatok 10 ev kulfold utani Mo-ra telepuleshez?

Figyelt kérdés
Gyulolom Bp-t a stressz,a rengeteg elidegenedett eroszakos emberek miatt,viszont informatikuskent (spec terulet) munkalehetoseg Mo-n csak itt lenne. Megyeszekhelyrol szarmazom,azt elhetonek tartom,minden 10p autoutra elerheto volt. Itt viszont minden bp-hez kotne. Mondjatok kerlek otleteket letelepedesre,az alabbi szempontok szerint: nemet nemezetisegi altalanos suli,biztonsag,nagyon rovid (kotottpalyas is) kozlekedes ahonnan a legtobb IT multi (infopark??) elerheto,termalfurdo,befogado baratsagos kozossegek,fiataloknak helyben kb 18 eves korukig kielegito szorakozasi es sportolasi lehetosegek...
2016. aug. 11. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Az agglomeráció sem jobb,mint Budapest,sok barátságos közösségre ne számíts,épp a napokban olvastam az emberek elidegenülését egymástól,egyre több a mentális beteg,piás,drogos,és a 90-es években félig meggazdagodott városszéli pr0li,aki kiment építkezni mindenféle felparcellázott tujaültetvényre.

Én azt mondanám,hogy inkább maradj bent valahol Budán,nagyon jó kis helyek vannak itt is.Jó a közlekedés,minden közel van.

2016. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát nekem Gödöllő jutott eszembe, de az a baj az agglomerációval is, hogy egyre többen jönnek be - fiatalok legalábbis - a fővárosba. Buda tényleg élhető, még ha Hűvösvölgyben is nézel házat, onnan kocsival is jó a közlekedés, nagyon szép környék, én csak ajánlani tudom.
2016. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

1.vagyok

még az is az igazság,hogy hosszú évekig bejárni a Fővárosba napi szinten,nagyon be lehet unni,felesleges idő és benzin megy el,nagy nyűggé válik az utazás,dugókban állni,vagy a HÉV-en utazni a sok hobóval.

Én Budán lakom egy nagyon jó helyen,csendes régi polgári társasház,pár méterre van 5 villamos,3 buszjárat,metró,dunai hajó,üzletek,stb.,szinte alig kell kocsit használnom.A munkahelyem 10 percre van.

Én is laktam kertesben vidéken,szerettem,de ez a kényelem itt Budán nagyon jó.

És ezen a környéken nem is olyan vészes a lakosság.

Úgyhogy gondold át! :)

2016. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Buda mely része? És onnan Pl. a Népstadionhoz, vagy Budaörsre, vagy a Lágymányosi hídhoz mennyi idő lejutni tömegközlekedéssel ÉS autóval is?
2016. aug. 11. 10:41
 5/10 A kérdező kommentje:

Értékelem a segítségetek amúgy:)

Miért nincs távmunka lehetőség????

Pl. heti két alkalmat simán bevállalnék még Kecskemétről is.

2016. aug. 11. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:

1-3 vagyok.

Szent Gellért tér a Móricz Zsigáig nekem nagyon bejön.

Móricz már kicsi csöves,mármint a tér,sok arab girosos,meg mindenféle szakállas koldusok állnak a kocsik közt.

De a Móricztól a Gellért felé van a Gárdonyi tér,meg mellette kis utcácskák,az klassz,meg a Gellért tér.

Nem olcsó hely,de nem is olyan vészes.

Stadionhoz 4-es metró 10perc a Keletiig,onnan még egy megálló a 2-es metróval,szóval hamar ott lehet lenni.

Budaörsre mennek buszok a Móriczról,az sem vészes.Lágymányosi híd is kb 3 km-re van.

Kocsival is hamar ott lehet lenni,ha nincs dugó.

2016. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Pomáz
2016. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen kertes házban gondolkodom, legalább 2000m2-es telekkel, háziállat tartással. Ez még fontos szempont:)
2016. aug. 11. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
de jó,hogy cseszem el az időt a Gellérttel,közben kiderül,hogy egy falusi sertéstelepet akarsz.
2016. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha nem is sertéstelep, de egy póni, kecske, kutya és pár tyúk vagy díszliba belefér:)
2016. aug. 12. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!