Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen sorrendbe veszi át a...

Milyen sorrendbe veszi át a Volánbusz a BKK-tól az agglomerációs buszjáratokat?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről még nincs hivatalos kommunikáció, az ütemterv meg azért van, hogy legyen mitől eltèrni, így nem nyilvános.
2014. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Volánbusz nem a BKK-tól veszi át az agglomerációs buszjáratokat, hanem a BKV-től. Azok továbbra is a BKK szolgáltatásaként fognak futni, BKK-s kék színben, BKK-s viteldíjakkal. Így igazából nem sok értelme van szerintem, ráadásul nem azonos a díjszabás egy BKK-s vagy egy sima (sárga/fehér) Volánbuszos agglomerációból való Bp.-re utazáskor, ahogy nem azonos egy MÁV-os vagy egy BKK HÉV-es agglomerációból való utazáskor sem, a vonaton simán km-re veszed a jegyet a bp.-i végállomásig, a HÉV-en pedig fixen ki kell fizetni a 350 Ft-os vonaljegyet, csak a külterületi rész megy km alapon.
2014. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Eddiboy: annyi értelme van a BKV --> Volánbusz átvételnek, amennyire nincs értelme 30 éves buszon izzadni 40 fokban. Amúgy solymári vagyok, és nagyon meg vagyok elégedve a váltással. ;)
2014. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az szerintem is jó dolog, hogy új buszok jönnek, de ennyi erővel a BKV részére is vehették volna az új buszokat. Viszont ha már a Volánbusz az üzemeltető, lehetne normál helyközi Volán díjszabás szerint közlekedtetni a járatokat, nem kellene a BKK-t belekeverni mint megrendelő.
2014. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!