Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit vigyek feltétlen magammal...

Mit vigyek feltétlen magammal az egyetemi kollégiumba?

Figyelt kérdés
Most leszek először kollégista, és szükségem van egy-két tanácsra, hogy mire lehet majd szükségem. Az ország másik felébe költözöm, szóval semmit nem szeretnék itthon felejteni.

2016. aug. 26. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ágyneműt mindenképp! Ne csak huzatot, hanem takarót, párnát is. Laptopot, ha van, tisztálkodószereket, törülközőket, papucsokat (anélkül nehogy beállj a zuhanyzóba), tisztogatószereket (alkoholos törlőkendő stb.), hirtelen ennyi jut eszembe.
2016. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kollégium honlapján érdeklődj a felszereltségről, mert eléggé eltérőek lehetnek. Ahol én laktam komplett felszerelt konyhánk volt (2-3 szobára egy konyha).
2016. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
kotont
2016. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

ágyneműt, ahogy előttem írták, de szerintem nem kell párna és paplan, ha nem valami speckó hipoallergént használsz. vállfát vagy ilyen szekrénybe rakható "polc" izét amit így le kell lógatni. papucsot ahogy előttem is írták, nekem van egy csak zuhanyzásra és egy ami járkálós. hosszabbítót/elosztót, nekem kevés volt a 2 konnektor ami volt. folyékony szappant és mosogatószert/szivacsot vigyél, én csak a harmadik nap jöttem rá hogy az kellene, és idegesítő volt. wc papírt mindenképp, elég ha viszel egy tekercset és majd veszel pár nap múlva. én vittem kenyérpirítót is, mert 1-2 napnál régebbi kenyeret csak úgy eszek meg, és hidd el, sokszor lesz 1-2 napnál régebbi kenyered. valamilyen hypo vagy domestos vagy valami nem árt, és valami törlőrongy is mehet. felmosófej esetleg jól jöhet, nekem összesen háromszor kellett a tanévben. fontos papírokat (bank, telefon, orvosi, iskolai) szerintem vigyél magaddal, inkább legyen nálad és ne kelljen, mint hogy otthon legyen amikor kell. ezen kívül az alap dolgok mint pl ruhák, füzetek, laptop, tisztálkodószerek gondolom megvannak.


esetleg kellhet mikró, hűtő, wifi router, de ezekből szobánként úgyis csak egy lehet, szóval nem érdemes külön venni. jobb lenne ha hazamennél tél előtt és akkor vinnéd le a téli kabátodat és cipőidet (szerintem, mert túl sok helyet foglal).


most ennyi jutott eszembe, írj nekem nyugodtan ha van valami kérdésed, én most megyek vissza a második évre :)

2016. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
gumit
2017. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!