Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én vagyok hiperérzékeny?

Én vagyok hiperérzékeny?

Figyelt kérdés

Koleszban lakom.ezelőtt egy albérletben laktam ahol volt egy srác akitől 3 hónapon át meló mellett nem tudtam aludni,ezért agyon megörültem az új lakhelynek.

Beköltöztem egy szobába,ahol rajtam kívül egy srác lakott.

Még csak 3 nap telt el,de már nem bírok a szobában megmaradni.

Nem fog nagy dolognak hangzani,de végtelenül irritál.

Köhög,vagy inkább köszörüli a torkát.

Ha ez mondjuk óránként egyszer lenne akkor egyáltalán nem érdekelne.

De stopperrel lemértem,és átlagosan 1 percenként krákog,vagy mittudomén.

Körülbelül erre kell gondolni:

https://www.youtube.com/watch?v=J4z3oARKId4


A monoton,ismétlődő hangok alapból irritálnak,iskolában se bírtam ki ha valaki 5-10 percig folyamatosan kattogtatja a tollát,vagy dobol a ceruzával.

De ez borzalmas.

Haza jövök iskolából,vagy munkából fáradtan,feszülten,stresszesen,és nem tudok a saját nyomorult 2 négyzetméternyi helyemen nyugodtan ledőlni pihenni,olvasni,tanulni,vagy aludni.

Bérleti díjat fizetek a helyért,nem is keveset.

Nagyon unalmas már hogy csak fülhallgatóban zenét üvöltetve tudom kizárni a világot.Nem tudok sehol se nyugton lenni.


Én vagyok túlérzékeny?



#idegesítőszobatárs
2016. szept. 3. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Te vagy "hiperérzékeny". Apám is ilyen, nem bírja a monoton ismétlődő zajokat, de még a mozgásokat is. Tehát ha valaki lóbálja a szeme sarkában a karját, az is zavarja.


Ez nem normális viselkedés. Ha egy kicsit rosszabb napod van a kelleténél, akkor mit reagálnál? Megfojtanád, mert krákog?


A krákogás azért engem is szokott idegesíteni, de vannak akiknél ez idegi alapú, berögződés és képzeld, lehet tolerálni ezeket a dolgokat. Még csak az egész külvilágot sem kell kizárni hozzá.

2016. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzékenyebb vagy az átlagnál, sajnos én is ilyen vagyok. Nem tehetsz róla. Egyetlen megoldás, ha olyan helyre költözöl, ahol egyedül laksz a szobában.
2016. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok érzékeny, de egy folyamatos köhögés engem is felidegesítene rohadtul.
2016. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%
miközben ezt a választ írom direkt beraktam a linket...hat birtam kb. 20 masodpercig...én is túl érzékeny vagyok sajnos, ez ellen nem tehetek semmit
2016. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túlérzékeny vagy de a szobatársad is beteg orvoshoz kellene mennie.Az ilyen köhécselés vagy idegi alapú vagy lehet egy reflux is a háttérben.
2016. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy érzékeny, szerintem is rohadt idegesítő.
2016. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél rá büszke,hogy érzékeny vagy,nem egy érzéketlen tuskó!
2016. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!