Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tájékozott debreceniek!...

Tájékozott debreceniek! Elárulnátok nekem, hogy mivel foglalkozik az a két (egy? ) emberke, akinek egy vadiúj M6-os BMW-je illetve egy Audi R8 Spyder-je van?

Figyelt kérdés
Mivel ez egy anonim oldal és nem tudom, hogy szabályt sért-e, ha a nevét kérdezem (ha tudjátok azért privátban megírhatjátok), de aki tudja kiről van szó az pls, árulja el, hogy mivel foglalkoznak ezek az autótulajok? A méregdrága bömöst rendszeresen szoktam látni a Piac utcán parkolni. Elsősorban inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mi a f****ból lehet egy légpiszok méretű aprócska (Bp-hez meg más európai nagyvároshoz hasonlítva) kisvárosban akkora vagyonra szert tenni, hogy egy 45-60 milliós kocsira teljen (és bizony nem 2-3 van belőle). És akkor még azt a rengeteg ~20 milliós Q7-est,X5/X6-ost, Porsche-t vagy E/S Mercit meg sem említettem. Ez a város az elmúlt 5-10 évben nagyon sok új gazdag embernek adott otthont. Nem vagyok irigy, de ha valaki tudja rá a választ, akkor árulja el, mert aszerint fogom próbálni alakítani a karrieremet. Informatikusnak tanulok és pénz szeretnék keresni...nagyon sokat. A fél életemet is odaadnám egy mecénásért, aki segítene egyengetni a karrieremet és segítene meggazdagodni.

2016. szept. 7. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Történelemtanár az Ady Endre gimiben.
2016. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gyilki ***** válasza:
94%
Gyárban operátor? Viccet félre.....tisztességesen nem működik a dolog az tuti!
2016. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Arányaiban Debrecenben sincs több - sem kevesebb - luxus autó, mint a gazdag városokban.

Azok a Porschék, Bömösök, Mercik minden felső tízezernél megtalálhatók. Debrecenből irányították anno az országos gázberuházásokat, amikből előbukkantak az első milliárdosok.

Aztán beindult az üzlet... Ne a taligákon ámuljál, hanem a várost övező ranch-okon, palotákon, kastélyokon, erdei villákon...

No, ott láthatod, hogy mily eszméletlen mennyiségű pénzt gyűjtöttek(?) össze a "dolgos" debreceni "melósok"...

2016. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: Jó vicc! :D

Egyébként Debrecenben annyi hotel, komoly üzlet stb. van, hogy sztem bármelyik cégvezető meg tudna venni magának egy M-es bömöst, de az arcnak vszeg a Piac utcán van valami érdekeltsége, bár én nem ismerek ott olyan elit helyet. Ha valaki mégis tudja, az írhatna privátot. Félre ne értsetek nem vagyok a NAV embere vagy ilyesmi, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, mert ebben a városban általában az agyonmajmolt Audi A8-asokkal meg S Mercikkel szoktak villogni a nagykutyák, ami a gazdagok között lassan már "tucatautónak" számít, de kíváncsi vagyok, hogy mivel foglalkozhat az, aki egy 560 lovas fekete M6-os aszfaltszaggatóval mer közlekedik ezeken a kis utcákon. Vszeg nem egy elitjogász/sebész végzettségű gondos családapa.

2016. szept. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!