Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki nem azon a lakcímen lakik...

Aki nem azon a lakcímen lakik ami a lakcímkártyáján szerepel, az hova mehet háziorvost keresni?

Figyelt kérdés

Elegem van hogy mindenhonnan elküldenek mert "nem kerületi lakos" vagyok.

Hát de hova jelentkezzek be?

Nem tudok oda ideiglenes lakcímkártyát se kérni ahol valójában lakom,mert ez egy magánkollégium.

De az istenért,nem lehetek orvos nélkül a következő egy évben.



2016. szept. 29. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem videki lakcìmem van, tulaj nem enged bejelentkezni. Bementem a legközelebbi orvoshoz, hogy ide akarok járni, lakcìmkártyát se kèrtek. Felkèrtèk a kartonom es kesz.

9ker

2016. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy-hogy nem tudsz egy kollégiumra ideiglenes lakcímkártyát kérni? hülyeség.
2016. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Magánkollégium

Azok akikkel a következő 10 hónapra szerződést kötöttem,szintén csak bérlik a helyet.

A valódi tulajjal meg nem tudtam elvenni a kapcsolatot.

szerintetek egy bérleti szerződést elfogadnának egy kormányablakban,mint igazoló irat hogy ott lakom?

2016. szept. 29. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
a bérleti szerződéssel szépen bebattyogsz az okmányirodába és szimplán megcsinálják neked.
2016. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a bérleti szerződés elég lesz.
2016. okt. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!