Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek van jelenleg...

Szerintetek van jelenleg olyan ország a Földön, ahol nagyon jó lakni?

Figyelt kérdés
Közbiztonság, megélhetés, harmónia, természethez közeli szemlélet, stb. tekintetében.
2016. okt. 1. 09:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Új-Zéland ilyen ország lehet.
2016. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lakik ott ismerősöd? Ha igen, melyik területen és miket mesél?
2016. okt. 1. 09:29
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
- én itt is tudok így élni! .....
2016. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Az a durva, hogy nem sokat tudok felsorolni, ahol jobb élni mint Magyarországon.


Svájc, Ausztria, Szlovénia, Liechtenstein, Kanada, Új-Zéland, Japán, (USA bizonyos államai), nagyjából ennyi. Szóval sztem mi még nagyon szerencsés helyzetben vagyunk.

2016. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Mindenhol jó, de legjobb otthon. „Édes hazám.”
2016. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Azért eleg sok helyen jobban lehet élni mint Magyarországon 😉
2016. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Kanadában nagyon jó lehet, főleg fent északon.
2016. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves emberek!

Saját kérdésemnél OFF-olva kérdezném, hogy miért tört elő ennél az egyszerű kérdésnél egyesekből Magyarország védelme, amikor senki sem bántotta ezt az országot.

Természetesen mindenkinek mást jelent a közbiztonság és a harmónia, valamint sokan Magyarországon is jól megélnek, nincs is ezzel gond.

A kérdésem a Föld országairól szóltak, valamint a nagyon jó közbiztonságról és főleg a harmóniáról.

Számomra jelenti ezt az is, ha nem veszik az emberek támadásnak az egyszerű kérdéseket is.

Ki van még ezen az állásponton?

2016. okt. 1. 11:38
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Azt én sem értem, hogy mit édes hazámoznak itt mikor a fél ország már elvándorolt külföldre. Meg az a sok migráns aki Ázsiából és Afrikából idejön valahogy őket sem érdekli a hazájuk. Gazdasági migráció századát éljük.
2016. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Mindenhol jó lakni, hogyha azon szerencsések közé tartozol, akik az adott ország áraihoz képest jól keres. Abból biztosítva van a megélhetés, a természetközeliséget meg le tudod intézni kirándulással, vagy lakhatsz zöld környezetben és járhatsz be dolgozni autóval (de ugye ezekhez is mind pénz kell). A közbiztonság pedig Magyarországon például kifejezetten jónak számít.

Úgyhogy szerintem a fizud határozza azt meg, hogy hol jó lakni, nem maga az ország. Ha csóró vagy, akkor akármilyen szép természetközeli meg békés biztonságos országban is élhetsz, nem leszel boldog soha.

2016. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!