Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik ország a legjobb? Hol...

Melyik ország a legjobb? Hol lenne érdemes lakni?

Figyelt kérdés
kereset, lakbér, munkanélküliség(%ban), munkanélküli segély hossza, időjárás(főleg meleg,napos), vendégszeretet, gyerek segély(mennyit, és mennyi ideig fizetnek) szerinti összehasonlítás szempontjából?
2013. márc. 22. 16:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
83%
Gyereksegély? Nem kell sehova se menned.
2013. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Oda érdemes menni, amelyik ország nyelvét beszéled legalább annyira, hogy el tudj helyezkedni.


"gyerek segély(mennyit, és mennyi ideig fizetnek)"


Az ilyen kérdések viszont számomra visszataszítónak hatnak. Az elsődleges a munka lenne, nem a segélyre való pályázás. Én világ életemben dolgoztam, soha nem vettem igénybe állami segélyt, sem otthon, sem pedig külföldön, ahol jelenleg élek. Nyugat-Európában is kezdik felismerni azt, hogy nem segélyezni kell a népet, hanem munkát adni nekik. Nagyon sok a rendszer kihasználó egyén, sajnos.

2013. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
én nem kihasználni akarom a rendszert, csak Angliába 1 évig fizetnek, de én 3 évig akarok együtt lenni majd a gyermekemmel. az hogy melyik nyelvet beszélem most nem lényeg... és a munka is mindegy hogy mi lenne, csak legyen...
2013. márc. 22. 16:31
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de szempontjaidat figyelembe véve úgy látom te tényleg csak arra hajazol, hogy ne kelljen dolgozni. Aki komolyan külföldre szándékozik menni, annak nem az a legfontosabb szempont hogy susson a nap, hacsak nincs olyan kepesitese, amivel bárhol elhelyezkedhet.
2013. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha 3 évig otthon szándékozol maradni a gyerekeddel, akkor el se menj sehova, ezt csak itt teheted meg.
2013. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi, a használható választ
2013. márc. 22. 16:39
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Bárhova mehetsz, csak ne Angliába. Itt már épp eléggé lenézik a hozzád hasonlók miatt a rendes bevándorlókat is. Amúgy minek akarsz te három évig otthon ülni?
2013. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

csak Angliába 1 évig fizetnek, de én 3 évig akarok együtt lenni majd a gyermekemmel. az hogy melyik nyelvet beszélem most nem lényeg...


Igen, itt Angliában 1 év. Magyarországon kívül sehol nem lehet otthon lenni 3 évig. Ez egy magyar találmány, sajnos. Pedig ha valóban munkát vállalni akarsz, akkor a legfontosabb kérdés, hogy milyen nyelven beszélsz. De neked látom csak a segély a lényeg. A hozzád hasonlók miatt szigorodott itt a segélyezés rendszere, szerencsére. Aki tényleg dolgozni akar, azt nem érdeklik az olyanok infók, mint a segélyezés. De neked, az írásod alapján csak ez érdekel. Úgy pedig nekiindulni a világba, hogy majd valamit dolgozol, csak segély legyen, az számomra felettébb visszataszító és rám, mint tisztességes bevándorlóra is rossz fényt vet.

2013. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Cigany vagy?? Pontosan az ilyen undorito szandeku bevandorloktol van elege Nyugat Europanak.
2013. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Vendegszeretet maximum addig lesz, amig meg nem tudjak hogy segelybol elsz.
2013. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!