Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki hogy jött ki a lakótársaiva...

Ki hogy jött ki a lakótársaival? Mi volt a legidegesítőbb tulajdonságuk?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Én viszonylag jól kijöttem velük, viszont a szobatársam néha baromira idegesített. Nagyon más volt a bioritmusunk, ő már kb. 8-kor aludt volna, nálam éjfélnél előbb nincs lefekvés.

Plusz irtózatosan sokat pofázott, és még akkor sem hagyta abba, amikor bedugtam a fülhallgatóm.

A másik csaj meg szimplán egy sznob picsä volt, állandóan nyávogott és takraításmániás volt.

Hálistennek keveset érintkeztünk, így nem is nagyon volt konfrontáció.

2016. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sok lakótársam volt egyetemi éveim során.

Az első a volt osztálytársam volt. Sajnos csak olyan albi volt megfelelő számára, ami közel van az egyetemi épülethet, így egy szobás lakásba költöztünk. Borzasztó volt, mindne este 9-10-kor már aludt, vitte magával a kattógós óráját, mert arra szeret elaludni, h kattog és ha világos van.


A második lakótársamnál olyan volt, hogy az ő szobája átjárós volt. Folyton kommentelte, ha a konyhába mentem kajálni (160 cm vagyok és 46 kg, ő emg egy disznó), h "már megint eszel". Folyton az ágyába feküdt és filmezett.


A harmadik jó fej volt nagyon, csak az idegesített, h csapkodva kapcsolgatta a lámpakapcsolót meg az ajtót is csapkodta, de ez nem volt nagy szám, annyira nem idegesített :D


A negyedik egy barátnőm volt, ő hangosan hallgatta a tv-t és nehezen lehetett tőle aludni, de ez se volt vészes :D


Na az ötödik és egyben az utolsó az volt a legrosszabb. Egy csaj mellé költöztem be, külön szobába. Utána jött még egy másik is. A első csaj folyton otthon volt és órákra befoglalta a konyhát, mert ha sül a kaja azt muszáj nézni, magától nem megy. Ez csak azért probléma, mert a konyha olyan pici volt, hogy 2 ember nem tudott egymás mellett elmenni. Utána ez a csaj elkezdett hazudozni a főbérlőnek, hogy én odaköltöztettem a barátomat, miközben ő költöztette oda a barátját, és én csak heti 2 napot aludtam ott. A főbérlő meg elhitte és engem cseszett le. Utána a másik csaj lakótárs 1 hónapig nem volt ott, mert műtötték. Mikor visszaért, ez az elsőszámú csaj eltüntette a mosogatószerét, wc papírját és öblítőjét, amit rám fogott. Egyik reggel tök nyugodtam indultam zh-t írni, erre meggyanusít, h én voltam. Kiröhögtem, mert olyan abszurd volt ez a wc papír lopós sztori, h az hittem viccel. Hát nem. Nem tudtam utána megbeszélni vele, mert nem jött haza, és neten sem értem el sehol. Azt hittem akkor ennyi volt, de kb. 1 hét múlva afőbérlő örjöngbe hívogat, h a 2 lány fél tőlem (egy 46 kg-os lánytól) és h én ezt-meg azt csináltam és holnap jön le a lakáshoz, legyek otthon. Másnap este jött és egyből elvette a kulcsom, hogy felmond, mert odaköltöztettem a barátomat. A cuccaim sem vihettem el.


:D Azóta nem lakom albérletbe, mert besokalltam a sok idiótától.

2016. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es, ezt meg kellene filmesíteni:)

Csak az a kérdés röhögtető vígjátékként, vagy thrillerként aratna nagyobb sikert.

Azért egy 200 kg-os barátommal visszamentem volna a főbérlőhöz-mi az, hogy adják ki a cuccaimat?

2016. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jav: ...hogy nem adják ki...
2016. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Direkt nem vittem magammal a találkozóra a barátom, mert mondom lehet, hogy a csaj vele nem szimpatizál, aminek nem lenne alapja, mert nagyon kedves volt velük mindig is, pedig akkor biztos nem tudta volna elvenni a kulcsokat. Cserébe a főbérlő hozta fiát, a k.csög csaj ugye odaköltöztette a barátját, így az is ott volt, meg a wc papíros lánynak is ott volt a barátja.

Mi azóta röhögünk rajta, hogy ennyien félnek egy lánytól, aki semmit sem csinált? :D


De én örültem is neki, h elmehetek, mert már az első kavarásnál eljátszottam a gondolattal, h jobb lenne lelépni, mert bolond a csaj, de ugye volt 1 évre szerződésem emg kaució is volt. Amit természetesen nem akart visszaadni. De mikor visszaadtam a kulcsot, akkor azért higgadtan elmondtam neki, hogy nem találja e furcsának, hogy a csaj mellől 1 év alatt vagy 4-en kölzötek el, mellőlem meg még sose senki. Szóval 1 hét múlva mikor találkoztunk vele, hogy a cuccaimat elvigyem, olyan meghunyázkodó volt és már adta is vissza a kauciót. Szerintem rájött, hogy ezt elcseszte, mert nem jó embert pakolt ki

2016. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Neked nem voltak hibáid?
2016. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Biztos hogy voltak, vannak is hibáim, de az olyan mértékű igénytelenséghez és mások figyelembe nem vételéhez képest amit az én lakótársam művel, elenyészőek. Ami itt az egyik válaszoló leírt az még ennél is rosszabb, tehát minden viszonyítás kérdése, biztosan van nálam is jobb.
2016. okt. 25. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!