Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mi a legidegesítőbb egy...

Neked mi a legidegesítőbb egy emberben? Tehát melyik az a tulajdonság, amit általában ki nem állhatsz?

Figyelt kérdés
tudom,h minden személynél más lehet ez, de úgy összességében melyik az amit semmiképp se tudtok tolerálni. pl, lusta, trehány, hazudós...ilyenekre gondoltam. köszi előre is a válaszokat

2013. jún. 6. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Hazudós,alattomos, pletykás, irigy, aki nem tud bocsánatot kérni, aki nem elégedett önmagával és keresi, hogyan tudja a másikat lehuzni.
2013. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az engem is nagyon irritál,amikor direkt hibát keres az emberben,vagy szándékosan kellemetlen helyzetbe hozza...
2013. jún. 6. 13:05
 3/11 anonim ***** válasza:
hazugság,nagyképûség
2013. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Problem? ***** válasza:
100%
Mikor olyan típusú hogy kivágod az ajtón és vissza mászik az ablakon.
2013. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az a legidegesítőbb, ha nem tud mást csak panaszkodni. Mindenben megtalálja a rosszat. Semmi sem jó neki. Ettől a falra tudnék mászni.

A másik pedig a hazudozás.

2013. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha valaki csak panaszkodni tud, de tenni a jobbért nem.
2013. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 LeftBehind ***** válasza:
100%
A kétszínűség és a feltűnési viszketegség. Ezektől a falra tudok mászni.
2013. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ideggyenge, bunkó, okoskodó
2013. jún. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alaque ***** válasza:
100%
A természetellenes önbizalommal párosuló féktelen tudatlanság. Máglyára küldeném a magabiztos idiótákat.
2013. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alaque ***** válasza:
Ja, és a szép benne, hogy e mellé az esetek túlnyomó többségében egy kioktató, arrogáns stílus is társul. Anélkül nem teljes a kép.
2013. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!