Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felettem lévő szomszédok...

A felettem lévő szomszédok szurkálnak valami elektromos eredetű készülékkel. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Szeretnénk tudni, hogy vajon mi lehet ez, mert élni nem lehet alatta el kellet miattuk otthonról menjek családtagjaimhoz. Nem tudom bebizonyítani, mert ha jön hozzám a családom, vagy barátaim akkor nem csinálják. És így nem tudom bebizonyítani. És nem engednek be idegeneket, hogy megnézzek. Segítsetek!

2016. nov. 7. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak? Mi az h szurkálnak?
2016. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

-Mitől olyan biztos, hogy a felette lakó szomszéd, és nem mondjuk az alatta levő szomszéd?

- És ha a mellette levő szomszéd?

- Miért pont "elektromos eredetű" az a szerkezet? ..és ha atommeghajtású?

2016. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerezz be paprikasprayt, vagy egyéb önvédelmi eszközt, és amikor elkezdenek szurkálni, vágj vissza.
2016. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz be Csernus dokinál!
2016. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 2*Sü ***** válasza:
100%

> A felettem lévő szomszédok szurkálnak valami elektromos eredetű készülékkel. Létezik ilyen?


Nem létezik. Eléggé valószínűtlen, hogy a szomszédod kreált vagy vásárolt olyan eszközt, ami nem kapható, kivitelezni sem tudom, hogy hogyan lehetne. De ő megcsinálta, bár semmi haszna nincs, és ha bántani akarna – lebukás nélkül – ennél hatékonyabb eszközt is választhatna. Ráadásul valahonnan tudja – biztos van röntgen készüléke is –, hogy mikor vannak ott a családtagjaid, és isten tudja miért, de akkor nem csinálja. Mi ennek a valószínűsége? Nagyjából nulla.


A jelenség okának több magyarázata lehet:


1. Paranoiás vagy és pluszban hallucinálsz. Bár ugyan nem tudod bizonyítani, hogy a felső szomszéd volt, de biztosra veszed, tehát van benned paranoid jelleg, de ennek az eshetőségnek a valószínűségét eléggé kicsinek tartom.


2. Statikus elektromosság. A különböző dörzsölések – pl. a ruhád dörzsölődik önmagához, a testedhez, vagy a széken, ágyon mozgolódsz – fel tudnak tölteni statikus elektromossággal. Ha a padlózat olyan, hogy szigetelt – pl. műpadló, vagy olyan szőnyegpadló, aminek gumi, műanyag az alja –, vagy olyan – műanyag, gumi alapanyagú – papucsban, cipőben vagy, aminek a talpa szigetel, akkor ez a statikus elektromosság csak gyűlik, nem vezetődik le. Mikor hozzáérsz egy földelt elektromos eszközhöz – hűtőgép, mosógép, de akár laptop, kaputelefon –, vagy más földelt fém tárgyhoz – radiátor, cső, gáztűzhely, de akár az ajtókilincs is lehet ilyen –, illetve ha a padló a szigetelő, akkor átlépsz egy nem szigetelt részre – pl. műpadlóról a járólapra, küszöbre, egyébre –, akkor a statikus elektromosság kiegyenlítődik, ami azzal jár, hogy rövid ideig áram folyik a tested és a megérintett, rálépett tárgy között, azaz kicsit megcsíp a megérintett, rálépett tárgy.


Ez magyarázatot adhat arra is, hogy mikor a családtagok ott vannak, akkor miért nem jelentkezik ez a hatás. Lehet, hogy mikor kinyitod az ajtót, levezeted a statikus elektromosságot, így egy ideig nem jelentkezik a hatás. Vagy nem végzel olyan tevékenységet, mikor ott vannak a rokonok, ami statikus elektromossággal töltene fel. Vagy a családtagokkal megosztod a statikus elektromosságot, így többen, de kevésbé lesztek töltöttek.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


Amit érdemes figyelned:

- Melyik testrészeden érzed az elektromos csípést?

- Papucsban, cipőben, vagy mezítláb vagy?

- Pontosan hol történt a dolog a lakásban?

- Pontosan mit csináltál éppen? Hozzáértél-e valamihez, átléptél-e valahonnan valahova.

- Ha hozzáértél valamihez, akkor pontosan mihez?

2016. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A sugárzás csak is fentről jöhet, mert egyetlen egy emelet van felettem és attól is padlófűtés választ el, ami egy nagy üreg és nem tudom mi van ott. És a padlófűtéssel is mikor ők foglalkoznak mondig hallatszik, hogy felemelnek valami ajtószerűséget, vagy elhúznak valami üreges kanapészerűséget, amit láttam amikor vitték is fel. Egy nagy üreges doboz szerű, ami kanapénak van ál ázva. És még egy bizonyíték, higy nem tagadják mikor veszekedek velük és egy idősebb férfi, aki többnyire csinálja megállítottam többször és egy rendes válasz soha nemvolt csak az utolsó, ami lefolyt köztünk. A nevemen szólított és azt momdta, hogy "tessék várni, mert ezután jön a java." Hát akkor ez mi ha nem egy elismert tény, hogy csinálnak valamit. És tudom bizonyítani, hogy elektromos sugár lehet, mert épp olyan szúródás pont mikor kezelték a hátgerincemet a reomatológián kezelik a betegeket amikornilyen tappancsot rátesznek és bekapcsolják az áramot, ugyanolyan szúrást érzek. Ugyanakkor tudnak úgy is szúrni egy olyan szúrást, tűszerűnek érzem és mai napig is fájnak annak a helyei. Nagyon téved valaki, ha azt hiszi hogy bolond vagyok, mert az utolsó alkalommal arra ébredtem, hogy megfulok és éreztem, hogy erős szúrást kapok a gégém tájéken. Felugrottam, felöltöztem, összeoakoltam és eljöttem otthonról, azóta nem vagyok otthon. Csak az érdekes, hogy ekkor reggel 5 óra volt és pakoltam. Ekkor hallottam, hogy ők is a gyerekeket szalasztották kifele a házból, hogy viszik az iskolába és még csak fél 6 volt és az iskola csak 8kor kezdődik és 5 percre van tőlünk.
2016. nov. 7. 17:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem humor, akkor nagy gond, hogy bezárták a Lipótot!
2016. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem humor és semmi köze nincs a Lipóthoz! Ez valóság és sajnos ennyire sok buta ember van, hogy ehhez nem ért senki! Ha nem tudnak valamit arra rögtön azt mondják, hogy bolond. Ha ez így van, akkor miért lehetséges az, hogy ezt más lakásba nem érzem csak odahaza és két ellenség közt lakom! Hol hallottak még emeleten padlófűtést alkalmazni? Ez nem megengedett, törvénytelen, hogy második emeleti lakónak feje felett padlófűtést alkalmaznak mikor központi fűtés van minden lakásba.
2016. nov. 7. 18:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Na jó, de ha azt mondjuk, hogy ilyen készülékek, ha volnának, az alkotó nem ülne feletted, hanem világhíres feltaláló lenne és kőgazdag, azt meg ezek szerint nem hinnéd el.
2016. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Hol hallottak még emeleten padlófűtést alkalmazni? Ez nem megengedett, törvénytelen, hogy második emeleti lakónak feje felett padlófűtést alkalmaznak mikor központi fűtés van minden lakásba."

Már miért lenne törvénytelen?

És mi köze a padlófűtésnek a "szurkálnakvalamielektromoseredetűkészülék"-hez?

2016. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!