Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek kb meddig 'illik'...

Szerintetek kb meddig 'illik' este fúrni, kalapálni stb. egy panelban?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 16:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Hát én sem reggel, sem délben, sem este nem élvezem,ha fúr a szomszéd, de olyan 6-ig 7ig ki lehet bírni
2016. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi volt szomszédaink nem zavartatták magukat, nyugodtan fúrtak, kalapáltak este 9kor is vagy szombat reggel 7kor. Tény, hogy bármikor is csinálod, mindig zavaró lesz, de reggel 8-9 után és este maximum 7ig még tűrhető. 7 után már szerintem nem kellene.
2016. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát én se szeretem, ha ezt kell hallgatni, de most lesz újrabútorozva a szobám és elég sok ilyen jellegű zajjal jár, amíg a bútorokat összerakjuk. napközben dolgozunk, szóval csak késő délután, munka után tudjuk csinálni (meg hétvégén).
2016. nov. 17. 17:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

este 7 után semmiképp se.

én mondjuk ahol lakok ott eleve szélső lakás vagyok, legtetején, alattam meghalt a néni, mellettem szintén üres lakás van, szóval én múltkor pl vasárnap éjjel takarítottam... de ha szomszédok vannak akkor 7ig ilyesmivel illik végezni...

2016. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
A panelban van házirend, kérd el a közös képviselőtől. És írd ki előre, hogy mi várható, meg hogy elnézést kérsz a kellemetlenségekért. És vasárnap 100%, hogy tilos zajongani, az mindenhol szabály.
2016. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Házirendben le van írva mely napokon meddig lehet fúrni. Nálunk hétköznap este hétig.
2016. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

mi bár kisebb panelban lakunk, szoktunk várni 9-10ig, és este 6-8 fele végzünk :)

előtte természetes körbeszólunk, hogy mi lesz

2016. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Igazából a nap bármely szakában idegesítő, főleg, hogy mindenhol laknak háromszakban vagy folyamatosban dolgozók, kisgyerekesek... gyakorlatilag nincs olyan időpont, mikor valaki ne aludna, valaki mindig éppen szeretne pihenni, vagy nyugodtan ebédelni, vagy filmet nézni, stb.

Én max. este 8-ig mondanám okésnak, de a lényeg az, hogy ne folyamatosan kalapáljatok meg fúrkáljatok 3-4 órán keresztül. És lehetőleg 2-3 napon belül rakjátok össze a lakást, mert ha egész héten zörögtök, akkor már gyűlölni fognak. :D

2016. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
A parasztokat nem érdekli,hogy meddig lehet fúrni,kalapálni
2016. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Házirendben lehet erre kikötés, egyébként este 7-ig max. 8-ig még türelmesek szoktak lenni az emberek. Amikor nálam volt felújítás, akkor a zajosabb munkákkal azért próbáltunk napközbeni munkaidőn belül maradni (reggel 8-tól délután 5-ig), hétvégére pedig a csendesebb munkákat tartogattuk (tapéta felragasztás, festés). Úgy tűnik, nagy baj nem volt belőle, mert senki nem panaszkodott, sőt, volt, aki örült is, apám mesélt pár sztorit (mivel őt kértem meg, hogy segítsen, míg én dolgozom), hogy néha, mikor hallották, hogy dolgozik, volt, aki feljött, hogy nála is elkelne egy kis segítség, fúrás, kalapálás. :-)
2016. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!