Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Este 9 után mi illik?

Este 9 után mi illik?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy ha van egy család és az 5 éves kislány fürdés evés után 8-kor aludni megy,nehezen alszik el,9 óra fele az anyósom csak unatkozás képen felhív és ezzel felkelti az egész családot,ki a bunkó aki ezt szóvá teszi vagy aki ezt megteszi?Mert a párom engem okol érte,ha párom fáradt hajnalban kel és a lányom nem hagyja aludni rászólok akkor egy családon kívüli vagy családtag mindegy, miben másabb,és kit érdekel ezzel megsértem?vagy én gondolom rosszul?

2014. dec. 17. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit ti is tehettek róla. Aki nem akar hívást fogadni, az halkítsa/kapcsolja ki/húzza ki a falból le a telefonját. Én ezt csinálom, én döntöm el, hogy mikor vagyok elérhető.


Ha anyósod tapintatlan, nem tudsz mást csinálni. Megnevelni egy felnőtt embert már nem lehet.

2014. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Este 20 óra után az illem szerint két esetben telefonálhatunk magánlakásra.


1. Előre meg van beszélve.


2. Halaszthatatlan, életbevágó ügyben.


Aki ezt nem ismeri, nem tartja be, az egy műveletlen bunkó!

2014. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
#1 miért lett lepontozva??
2014. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ki kell kapcsolni a telefont. Hatalmas, világ első számú problémája megoldva!
2014. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még ezeknek a korrekt válaszoknak tükrében is köti az ebet a karóhoz és sértődötten ül hogy ő soha sem szólna be az én édesanyámnak olyat amivel megbántaná.Kezdem 7 év után érezni azt sajnos hogy merőben más az értékrendünk.
2014. dec. 17. 17:50
 6/13 A kérdező kommentje:
Lényegében a probléma gyökere az hogy a páromnak választania kell köztünk és édesanyja között ,hisz 12 órát dolgozik és édesanyja igényli munka után feljárjon így kevesebb idő marad a családra,és még ennek ellenére is napi 15-20 telefonhívás a semmiről.....
2014. dec. 17. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem a férjed kezeli az édesanyját, és ha probléma van vele? Ha ő szívesen fogadja a hívását este 9 után, akkor nem kellene beleavatkoznod. Azt nem gondolom, hogy egy hívás felkelti az egész családot. Vagy mit csinálnak, kiabálnak? A telefonon van olyan funkció, hogy le lehet halkítani, vagy rezgőre állítani. Ezen felül, csak a hangos beszéd, kiabálás lehet zavaró. Ha meg felnőtt ember hódol az anyja elvárásának, hogy 12 órás munka után naponta látogassa, az az ő hibája, lehet azt is mondani, hogy NEM!
2014. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nőről van szó a párom személyében,az meg hogy ébresztőre van állítva a telefon ezért nincs lenémítva megmagyarázza a család felkeléses dolgot,együtt alszanak a telefon ágy mellett asztalon,így kellhet fel mindenki.
2014. dec. 17. 22:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ébresztő nem függ attól hogy le van némítva a telefon. Legalábbis az enyém mindig némán van és mindig rendesen szól ha ébresztésről van szó. Ha csak úgy rámondtátok hogy á némítva úgyse ébreszt akkor én kipróbálnám a helyedben, ha nem akkor bocsi a magaméból indultam ki. Egyébként mért nem állítod be a te telódat ébresztőre? Az felébreszt mindenkit a párodat meg hívhatja anyós úgy hogy ne zavarjon másokat
2014. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

1 vagyok. Igenis, ilyen esetben ez a megoldás. Ha felnőtt létére valaki olyan tapintatlan, hogy ilyen későn telefonáljon, arra nem lehet hatni szép szóval. Felnőtt embert nem lehet már nevelni, ha neki az a norma, hogy ilyenkor telefonál, akkor fog is. Emiatt összeveszni egy családtaggal szerintem baromság, mert nem ez a legfontosabb egy emberi kapcsolatban, attól még lehet vele jóban lenni, hogy néha tapintatlanul viselkedik.


Marad az a megoldás, hogy lehalkítjátok a telefont.


Amúgy az én telefonom is ébreszt lehalkítva, én is így kelek reggelente. Viszont így akkor, mikor én akarok. :) A 10 évvel ezelőtti Alcatelem még kikapcsolva is ébresztett.

2014. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!