Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd-problémám van,...

Szomszéd-problémám van, tanácsot kérek?

Figyelt kérdés
Nemrég született kisbabája, aki gyakran sír, ez oké. Vagyis nem oké, hallgathatom a nyávogást, de ezzel nincs mit kezdeni, szaggatom a hajam, tűröm. Na de nyanyus kitalálta, hogy ő majd énekléssel nyugtatja le a gyerekét... szóval páróránként 40 percig hallgatom, hogy nyávog a gyerek, vernyákol a banya, a gyerek erre még jobban ordít... néha komolyan ott tartok, hogy átmegyek és megkérem, hogy dalolászás helyett talán tegye tisztába, etesse meg, dugjon cumit a szájába, vagy bármi, ami miatt megy a sírás, de az holtbiztos, hogy nem azért bömböl, hogy "anya légyszi énekelj már jó hangosan úgy félórát". Mit csináljak már, hogy elkussoljon legalább az anyuka?
2017. jan. 16. 13:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni. Ez lesz 1 evig legalabb.
2017. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem biztos, hogy egy évig ez lesz. 1-2 hónaposan ha szerencsések vagytok, már átaludhatja az éjszakát. De ha ez a kis énekelgetés idegesít, nem tudom mit fogsz gondolni fél év múlva, amikor már aktív nappal a baba, és hangoskodik. aztán majd jár, rohangál, borogat, csapdos, kiabál... kb 18 évig.
2017. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Vagy majd amikor a nagynéni, jó Janka nénihez méltóan, beállít a gyereknek egy dobszerkóval, kereplővel, furulyával :)
2017. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én ezért szeretnék tanyán élni.

Bár sokat nem érsz vele, de hidd el, iszonyatosan megértelek.


24f

2017. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy füldugót. A kollégiumban alattunk mimdig házibuli volt heti háromszor, annyira, hogy remegett az ágy. a füldugó segíthet
2017. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Ezt nem értem, egyre több az ilyen kérdés, hogy csecsemő miatt nem tudok aludni meg egyéb nyafogások.

Mindenki gipszkarton-lakásban él vagy mi a franc? xD

2017. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Figyu,tok lazan es udvariasan kopogj be es mondd el a gyermekelatasi tanacsaidat neki. Nezze meg mindig,h teli-e a pelus ,ha nem akkor probalja itatni/eteni/ etetes utan bufizetni/ ... Esetleg add ugy elo,h hallod,milyen edes kis baba jott hozzajuk,koszonhetsz-e neki? Akkor mondja ezeket a dolgokat esetleg kerdezd meg,h segithetsz-e. Errol majd felebred a versenyszellem,h o a jobb anya es majd o akarja csinalni..


Nekem nincs gyerekem,de uzletkoto vagyok es ezt csinalnam! Sokszor a leegyszerubb megoldas a legjobb.

N

2017. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!