Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A szomszédaink rendszeresen hangosan szexelnek, nem az ágy nyikorgását hanem konkrétan a hangjukat halljuk, amiatt hangos, aki hallja az egyértelműen tudja, hogy miről van szó. Ha a lépcsőházba kilépek akkor is jól hallható. Egyik délután hallottam, hogy a kb. 4 éves gyerekük a kis barátjával játszik, egyértelműen áthallottam, hogy átjött hozzájuk játszani, és még a nevét is üvöltötte a másik gyerek. Közben azt is hallottam, hogy a szülők már megint hangosan élnek nemi életet. Ha Ti elvinnétek máshoz a gyereketeket elfogadhatónak tartjátok, hogy közben a másik szobában ez megy? Ha mi hallottuk akkor a gyerekeknek is hallania kellett, persze igaz, hogy ők nem tudják, hogy mi ez, de egyszer este hallottam már olyat is mintha közben rákiabáltak a gyerekükre (szóval rájuk nyitott, ez csak egy alkalom volt, ami simán megtörténhetett volna a vendég gyerekkel is).

Szinte minden éjjel hallottuk őket, szóval addig simán várhattak volna.

A kérdést azért írtam ki, mert kíváncsi vagyok, hogy erről a többség hogyan vélekedik. Én személy szerint ennek nem örülnék, viszont egyre inkább azt tapasztalom, hogy egy csomó hasonló dologgal kapcsolatban elfogadóak az emberek.



2017. jan. 15. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem, hogy irigy vagy, amiért ők felszabadutlan képesek élvezni a szexet, nem pedig álszent az éj leple alatt, visszafojtva minden apró kis nyögést. A gyereket meg minek keverted ide? Irreleváns.
2017. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rájuk irigy, egyáltalán nem tettem szóvá a dolgot soha, meg van a saját életem. Amit nem értek az az, hogy ha egyszer rábíztak valakire egy gyereket, akkor ez normális dolog-e?

Pontosan azért írtam le a kérdést, mert azt tapasztalom, hogy valaki szerint ez nem normális valaki meg álszentnek nevezi azt, akinek ez nem tetszik. Tudtommal az előbbi felfogás "az elfogadott". Meg nehezen tudom azt elképzelni, hogy ha valamiért gyorsan visszarohanna a másik gyerek szülője hozzájuk, akkor hogy reagálna, ha már a lépcsőházban ezt hallaná? Mielőtt még félreértenéd: eszem ágában sincs szólni a másik szülőnek, nem is ismerem, nem fogom keresni.

2017. jan. 15. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Raktam már ki a frissen ideköltözött alsó szomszéd ajtajára nyomtatott képet: felül egy nő feje, amint szétnyílt szájjal élvez, alatta egy női szájra szorított mutatóujj, ami nemzetközileg a "pssszt" jelentést takarja... értették. :D Levették a hangerőt, azóta nem hallom őket.
2017. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az, hogy sose laknék panelban, pont emiatt. Vagy b**nak, vagy a gyerek üvölt, vagy a zenét bömböltetik, vagy topognak, vagy a wc-t huzogatják, vagy eláztatnak, vagy büdösek, és még sorolhatnám...

Nekem nem lenne hangulatom a gyerek mellett szexelni, pláne, mikor más gyereke is ott van nálunk, de sok még a primitív ősember a mai világban. Vannak ilyen párok, akik nem érnek le a sarki boltba, mert félúton már megkívánják egymást, ez szívük joga, tök jó nekik.

De szerintem minimális szinten azért nem olyan nehéz tekintettel lenni a többi emberre, persze, szexeljenek csak felszabadultan, de azért nem kell végigordítani az éjszakát.

Aki ilyen helyen lakik, az számoljon azzal, hogy nem tehet meg bármikor bármit, pláne nem bármilyen hangerővel. Ha csak időnként fordulna elő, letojnám, talán még el is mosolyodnék rajta, de ha minden nap azt kéne hallgatnom, hogyan b**nak, akkor valószínűleg már ideges lennék.

És nem, nem vinném át ilyen emberekhez a gyereket. Egyrészt, mert ott már komoly szexmánia van, ahol fél napot nem bírnak ki dugás nélkül, legyen ott akárki, másrészt pedig mert ki vigyáz addig a gyerekekre? Ha megütik egymást, magukra húzzák a szekrényt, félrenyelnek, bármi történik, akkor mi lesz a magyarázat? Bocs, b**tunk a másik szobában? Áhh... betegek az ilyenek.

2017. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek kotródás falu szélére a disznóolatok mellé, ott ezt megteheted!

Normális, civilizált helyen, azonban nem. Vannak írott és írtatlan szabályok, amiket, ha több ember él együtt, "illik" betartani. Ha meg nem, akkor számoljon a jogos következményekkel.

2017. jan. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Örülök neki, hogy nem csak én gondolom így (első válaszolót leszámítva).

2017. jan. 17. 00:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Tele van a net olyan kepekkel, ahol megkerik a szomszedot, hogy halkabban szexeljenek. Irj te is egy ilyen uzenetet, majd dobd be a postaladajukba vagy ragaszd ra az ajtojukra es legkozelebb valoszinuleg halkabbak lesznek.
2017. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!