Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mikor szoljak a...

Szerintetek mikor szoljak a szomszednak hogy duguljon el? Occso magnorol hallgat juniort stb bulizik én meg egész héten tuloraztam es gyerekem is van.

Figyelt kérdés

Olyan szinten ki vagyok merulve hogy szetrobban a fejem, erre itt hallggatom a hej hej dik na na slagereket. A gyermek is meg-megébred de visszaalszik.

Nem lenne gond ha amolyan ejszakai pillango lennek de nekem nappal egész heten hajtas van.holnap is helyt kell allnom a gyermek miatt.


Mi`csina`jak má`?


2017. febr. 3. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Elmúlt 10 óra, hivatalosan is csendháborításnak minősül. Hívj rendőrt. Ilyen perui indiánokkal nem érdemes neked vesződni, nem beszélik a mi nyelvünket.
2017. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy elmúljon 10 óra. Ha bármikor olyat tesz, aminek a zajával téged jogtalanul zavar vagy félelemben tart, hívhatod a zsarukat: 30 ezer helyszíni.


Előtte azért kérd meg, hogy kapcsolja ki, a leírtak miatt. Ha nem teszi: rendőrség.

2017. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Ki mondta neked ezt a baromságot? A szomszédomnak hosszú-hosszú hónapokig könyörögtem hogy halkítsa le azt a szart, végül elpattant a cérna és rendőrt hívtam, ahogy elmentek visszahangosította, megint kijöttek, ahogy elmentek megint vissza, ez ment egymás után legalább négyszer. Semmiféle pénzbírság nem volt, csak megunta hogy a rendőrök nem hagyják békén. Hétvégén pláne elnézőbbek, még engem csitítgatott a rendőr első körben.


Szólj nekik, ha semmi változás akkor esetleg hívj rendőrt, mást nem tudsz csinálni sajnos.

2017. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as: A törvényi része tény.

A többi pedig tapasztalat. Az, hogy te nem tudod a jogaidat érvényesíteni, az a te bajod, de az sem eliminálja az általános tényeket.

2017. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JulesM111 ***** válasza:
Vegyél példát a szomszédról, kérj tőle tanácsot hogyan lehet úgy élni mint ő, hogy ne kelljen annyit dolgoznod, és többet tudj te is szórakozni, bulizni.
2017. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!