Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek lehet pozitív...

Szerintetek lehet pozitív együttműködés a szomszédos országokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy Európát ugye egyre inkább kezdik elárasztani az idegen kontinensek népei és hát ez a multikulti nem igazán kedvez nekünk. Könnyen meglehet, hogy majd a szomszédos országokkal; szlovákokkal,szerbekkel,románokkal, osztrákokkal, horvátokkal stb. kell összefognunk, hogy legalább Közép-Európa ne jusson a nyugat sorsára. Vajon félre tudjuk tenni a múltbéli sérelmeket, hogy megvédjük a jövőnket? Nagyon kíváncsi vagyok erre. Engem huszonéves fiatalként hidegen hagynak a XX. századi és azelőtti nemzeti ellenségeskedések, nekem semmi bajom sincs egyik szomszédos ország embereivel sem. Ellenben az ilyen távoli más kultúrájú népek betelepedés már jóval aggasztóbb, nem azt mondom, hogy rossz emberek, de teljesen más a világnézetük,ide nem tudnak beilleszkedni.

2017. febr. 6. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,lehetséges.:) Lásd a Visegrádi négyek.


[link]

2017. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos, az a baj, hogy ezeknek az országoknak nem csak velünk van baja, hanem egymással is. Ahhoz, hogy mindenki puszipajtás legyen, félre kéne tenni az összes régi sérelmet, ami nagyon is jó lenne, de én nem látom a realitását.
2017. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hollófernyiges ***** válasza:
Nyugi, az araboknak és a fekáknak több eszük is van annál, mint hogy ide (értsd Ausztriától keletebbre és délebbre) akarjanak költözni.
2017. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!