Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kiknek a veszekedését hallhattam?

Kiknek a veszekedését hallhattam?

Figyelt kérdés

Fura volt a ma délelőtt. Még itthon voltam,egy kevés lakásos,háromemeletes társasházról van szó. Mi a másodikon lakunk,szélső lépcsőház szélső lakása,pont felettünk nem lakik senki (egy cégé,üres lakás). Egyszercsak tompa veszekedéshangokra lettem figyelmes fölöttünk. Egy férfi és egy nő lehetett,és tompa ide-oda rohangálást hallottam,de nem dübörgött a plafon.

Egyszer tartottunk "hangpróbát" a férjemmel: én lementem a lépcsőházban,a bejárati ajtónkat bezártuk,a férjem zárt ajtók mögött elordította magát a szobában,és az elsőn még tisztán hallottam. Ezért tudom,hogyha veszekedés van,az kihallatszik. Most is kimentem,de se a harmadikról,se lejjebbről nem szűrődött ki semmi. Szomszéd lépcsőháztól meg mi távol vagyunk,mi vagyunk a ház sarka.

Nem telik bele öt perc,a lakásban egy színtiszta,rémült férfihangot hallottam,ismét fölöttünk,csak most másik irányból,az ablak felől,hogy: "Ááá,segítség!" Rohanok az ablakhoz,hátha az utcán esett el valaki,vagy segítség kell,de néma csend,nincs az utcán senki,ez egy kis utca. Rohanok ki a lépcsőházba,ott is néma csend,még lépés se hallatszik,mindenki alszik.

Mi lehetett ez?


2017. febr. 9. 03:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A betörők.
2017. febr. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha fizikailag nem volt senki semerre?
2017. febr. 9. 03:15
 3/13 vanaki válasza:
81%
Akkor szellem.. Huuuu..huuuu
2017. febr. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevin bekapcsolva hagyta a tv-t.
2017. febr. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy cégé, és nem "lakik" ott senki, még használhatja a cég hébe-hóba. Lehet, hogy filmforgatásra. :)
2017. febr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A vízvezetékek is elég messze el tudják vezetni a hangot, és nemcsak a fölöttetek lévö lakásból, hanem a ka´r a túlsó lépcsöházból is.
2017. febr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem muszáj elviccelni, lehet hogy valami baj történt, de nem tudom megmagyarázni. De szerintem ne mászkálj ki, bár még hajnalban írtad ki a kérdést.
2017. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A társasházak falai, csövei elég furán tudják torzítani, hogy honnan jön a hang.

A miénk 6 emeletes, mi a másodikon lakunk.

Az alattunk, felettünk lévő, és a mi emeletünkön az összes szomszédunk maradt a régi, mind idősek. Már hetek óta valami fiatal csaj hisztérikus veszekedését hallom, de konkrétan mintha a közvetlen szomszédunktól jönne, pedig ott egy idős bácsi lakik egyedül :D

Még nem tudtam megfejteni, hogy honnan szűrődik, mert kintről nem igen hallatszik.

Egyébként simán lehet, hogy tényleg a céges lakásban voltak fent, attól még hogy üres, járhatnak oda a tulajok. Ki tudja, kit visznek fel oda :D

2017. febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
A férj haza állított pedig az asszony azt hitte éjjel dolgozni fog.Vita mert megtalálta a szerető ruháit."Áá Segítség"-megtalálta a szeretőt is...
2017. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ilyen retardáltak gyűjtőhelye lett ez a kategória?! Ha te, aki ott laksz, nem tudod kit hallottál, mi a neten át hogyan lássunk oda? Szerinted? Aztán mi a búbánatos rézfa... bagolyért a családi kapcsolatok témakörbe tetted, áruld már el? Am gratulálok a férjedhez, akit tudtál addig hergelni az elmebajoddal, amíg az elkezdett neked üvöltözni, míg te a lépcsőházban kergetted a szellemeket, nem sok ilyen papucs van a világon.
2017. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!