Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kiknek a veszekedését hallhattam?

Kiknek a veszekedését hallhattam?

Figyelt kérdés

Fura volt a ma délelőtt. Még itthon voltam,egy kevés lakásos,háromemeletes társasházról van szó. Mi a másodikon lakunk,szélső lépcsőház szélső lakása,pont felettünk nem lakik senki (egy cégé,üres lakás). Egyszercsak tompa veszekedéshangokra lettem figyelmes fölöttünk. Egy férfi és egy nő lehetett,és tompa ide-oda rohangálást hallottam,de nem dübörgött a plafon.

Egyszer tartottunk "hangpróbát" a férjemmel: én lementem a lépcsőházban,a bejárati ajtónkat bezártuk,a férjem zárt ajtók mögött elordította magát a szobában,és az elsőn még tisztán hallottam. Ezért tudom,hogyha veszekedés van,az kihallatszik. Most is kimentem,de se a harmadikról,se lejjebbről nem szűrődött ki semmi. Szomszéd lépcsőháztól meg mi távol vagyunk,mi vagyunk a ház sarka.

Nem telik bele öt perc,a lakásban egy színtiszta,rémült férfihangot hallottam,ismét fölöttünk,csak most másik irányból,az ablak felől,hogy: "Ááá,segítség!" Rohanok az ablakhoz,hátha az utcán esett el valaki,vagy segítség kell,de néma csend,nincs az utcán senki,ez egy kis utca. Rohanok ki a lépcsőházba,ott is néma csend,még lépés se hallatszik,mindenki alszik.

Mi lehetett ez?


2017. febr. 9. 03:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A tizes nem aludta ki magát,de a férjemre egy szót se mondjon,legyen kedves. Nem kellene személyeskedni.

A többieknek köszönöm,és bár tényleg nem vicces,de azóta se derült ki.

2017. febr. 9. 13:29
 12/13 A kérdező kommentje:
A nyolcas a leghasznosabb válasz szerintem,őt fel is pontoztam.
2017. febr. 9. 13:30
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet hogy valaki pont titeket néz most épp hülyének a házatokban, hogy mi a francot üvöltözik az urad, mint egy sebzett oroszlán, bocs. :D
2017. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!