Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszédom egy idegbeteg,...

Ha a szomszédom egy idegbeteg, minden reggel az üvöltésére ébredek, és naponta hallom, hogy sátáni hangon ordít a két kislányával, akik azután 100000decibeles hangerővel bömbölnek, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
3 éve lakok itt, azóta a 10 reggelből 9 reggel az apuka idegbeteg üvöltözésére és csapkodására ébredek. A legrosszabb, hogy amikor találkozunk, úgy viselkedik, mintha a világ legkedvesebb embere lenne, és mézes-mázos hangon beszél. Valószínűleg csak én hallom ezeket a jeleneteket, mert a lakásuk pont a sarokban van, a másik mellettük lévő lakás pedig üres, szóval csak én vagyok a szomszédjuk. Tényleg baromi ijesztő, és teljesen váratlanul szokott elkezdeni üvölteni. a két kislány általános iskola alsó tagozatos lehet, és szerintem már teljesen megbutultak a sok ordítozástól, mert elég furák.
2017. febr. 22. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neki szóltál már? Mert ha találkoztok, akkor kérdezd meg tőle, hogy miért ordít minden reggel mint egy idegbeteg?
2017. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Én egy ilyen idegbeteg emberhez biztos egy szót nem szólnék.

Családügyisek ugranak az ilyenre.

2017. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is ugyan ez van...csak szerencsére nincs gyerek...szó szerint sikít, őrjöng a szomszéd, utána a padlóhoz vág valamit. Gondoltam, hogy kiragaszok az ajtójára egy szép virágos képet, a legközelebbi pszichiátria elérhetőségeivel rajta.
2017. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Rendőrséghez.
2017. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

És a NŐ, az ANYA hol van ilyenkor?

Beszélj a fejükkel, részben a saját nyugalmad és a gyerekek érdekében is.

2017. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
azért kérdezz rá lehet vmi egészségügyi kezelés vagy vmi váltja ki, és próbáljatok kompromisszumot kötni.
2017. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Valószínű a szomszédod idegbeteg sz*@*rházi főnöke b*@*szogatja ok nélkül egész nap, ő meg továbbadja a családjának. Így lehet sorjában meghülyíteni mindenkit.


"és szerintem már teljesen megbutultak a sok ordítozástól, mert elég furák."


Ha téged 6-7 évesen minden egyes rohadt reggel apád torka szakadtából felordított volna, nem tudom te mennyire lennél furcsa. Szerintem súlyos gondok vannak ennél az embernél, ennél kisebb dologért is vettek már el gyereket a szüleitől! Mond meg neki, hogy az ok nélküli ordítozásai zavarnak téged, plusz merénylet a gyerekek ellen. Ha gondja van velük, adja őket árvaházba, de ne rajtuk ártatlanokon vezesse le a főnök meg a kollégák miatti feszültségét! Ha most ezek után gyáva módon megfutamodsz, és tisztességesen nem mondod ezt meg neki, akkor meg is érdemled, hogy továbbra is hallgasd őket! Mentsd meg saját reggeleidet, meg a szegény kisgyerekek életét! Mindannyian jobb életet érdemelnétek.

2017. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!