Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Először is elnézést a gyatra...

Először is elnézést a gyatra helyesírásomért. Lenne pár kérdésem: Naponta kapok 3 szál cigit reggel. Délbe, este az mennyire sok? Mennyire, rombolhatja a szervezetem? Ha, rombolja, hogyan tudnék leszokni, illetve könnyen le tudnám tenni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 23. 06:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem fogja rombolni. Csak bátran szívjad. Majd az iskolában is fogjátok tanulni.
2017. jan. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az iakolában nehezen,mivel 28 éves vagyok :D
2017. jan. 23. 07:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szokj le most vagy meghalsz 20 éven belül tüdő/gége/száj rákban.
2017. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te nyugodtan szivjal sokat, minel tovabb leszel eletben, annal tobbet fognak rad kolteni az altalunk fizetett sok adobol :)

Mert dolgozni azt nem tudtok, de kave cigi pia szex az erdekes h mindegyiknek megy...

2017. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1, Honnan tudod hogy dolgozok vagy nem?

2.Manapság már ha levegőt szívsz is lassan adót kell fizetni majd Orbáncék tesznek róla

2017. jan. 23. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Változó. Nem mindenki bírja úgy a dohányzást. valaki sokkal nehezebben viseli el, és sokkal hamarabb meg is betegszik. És van, aki sokkal könnyebben viseli. Ezzel a három szállal is rá tudsz szokni (azt sem igazán értem miért szívod el ezt a 3 szálat).
2017. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A sok idióta paraszt, azt hiszi, hogy a kórházakban, csak a dohányzás miatt lehet bekerülni.


Csak emlékeztetőül: Terhesség/szülés/abortusz...stb. Aztán, mandula/vakbél/szem/sérv.. stb.műtét. Aztán, baleset/törés/égés stb... Soroljam még? Szánalmas.

2017. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitől kapnád a cigarettákat?
2017. jan. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!