Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha az erdőben elások egy...

Ha az erdőben elások egy időkapszulát, eldugott helyen, akkor mennyi az esély rá, hogy az emberszag miatt kiássák a vadak?

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb az esély rá, hogy emberek ássák ki.
2017. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
37.44%
2017. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Semennyi, de amatőr kincskeresők rátalálhatnak.
2017. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Az erdőbe inkább fakitermelés, facsemete ültetéskor kerülne elő. De ez úgy lenne izgalmas, ha legalább 30 év eltelik.

" Rá vannak izgulva " az időkapszulára. ( Képlet című film )

Ha valaki építkezik, szerintem pl a tetőbe valahol kellene.

Ha máskor nem, amikor teljesen felújítja valaki a tetőt,

biztosan előkerül.

2017. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha medvék élnek ott, akkor kiássák. Nekik a legjobb a szaglásuk az egész erdőben.

Ha nincsenek medvék, akkor nem sok esélyt látok rá hogy állatok kiássák.

2017. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
#4: Ez jó ötlet, viszont manapság a jómunkásemberek, akik a tetőn dolgoznak szerintem elfelejtenének szólni a tuljanak, ha ilyesmit találnának, mert azt hinnék valami anyagilag értékes dologra leltek. :D Mikor látnák, hogy semmi extra, szerintem a kukában landolna. :D :(
2017. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Benne van a " pakliban ", hogy a kukába landol, ha a szakik rátalálnak, és nem tudják mi az....

Láttam a " Képlet " filmet. Ott a cél hogy yx év műlva az akkori diákok emeljék ki, és olvassák el, nézzék meg mit rajzoltak.

Bakelit lemez ha jól tudom újra előkerült.

Magnó kazetta azt nem tudom.

Cd, adathordozó, mondjuk egy telefon gondosan becsomagolva, mintha új korában. Memória kártya az talán még 30 év mulva is lesz. Már aki használja.

2017. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ásná ki a vad az emberszagú "valamit"? Inkább elmegy az ellenkező irányba... Az embertől felének
2017. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
*félnek
2017. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
69%
Persze nyugodtan ásd el. Ha nem sétáltatnak arra kutyát és elégé kiesik a civilizációtól akkor megmarad. csak el ásás után fed le avarral stb. és készits róla térképet leírást arra az esetre ha nem élnéd meg hogy kiásd. Kutya az kiássa.
2017. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!