Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kivel volt már ilyen? Lehetség...

Kivel volt már ilyen? Lehetséges hogy kinőttem? Mennyi esély van rá? (13 /L)

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben nagyon csúnyán befordultam (emo meg minden), de nemrég rá találtam egy zenei műfajra ami teljesen megváltoztatott. Elkezdtem fura cuccokat hordani (másnak fura nekem tökéletes) és ok nélkül röhögök mindenen ami eddig nem volt jellemző rám. Nem voltam jóban az osztályommal, de most nagyjából rendbe jött a dolog.

(Bocsii ha esetleg rossz kategória.)



2017. márc. 20. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én spec nem láttam még 60 éves emo-t. (Max lilahajú punk néniket) Szóval ki lehet és kell is nőni. Az emo meg az ilyen lázadó stílusok arra jók, hogy kicsit kialakíts egy önálló gondolkodást amit (ha már kialakítottad) később ha nőssz tudsz bővíteni, fejleszteni. Nem szabad leragadni egy dolognál. Persze legyen egy stílusod de legyél nyitott:)
2017. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!