Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen középiskolai kollégiumb...

Milyen középiskolai kollégiumban élni?

Figyelt kérdés

Jövőre koleszos leszek, Pesten (amúgy Pannónia kollégium, a 13. kerületben. Eddig jókat hallottam róla, de ha nektek is van valami tapasztalatotok a helyről, nagyon szívesen fogadom:)).

Milyen a kollégiumi élet? Bulik, nevelők, szabályok, társaság szóval minden szempontjából :D

Megy a pacsi;)



2017. ápr. 15. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív, függ a várostól, de dióhéjban:

-bulikból annyi lesz, hogy a szüleid rá fognak kérdezni, hogy mire megy el ennyi pénzed. de jó lesz, hidd el, szerzel majd egy csomó barátot

-a nevelőkből lesznek aranyos, engedékeny pótmamák, pedoarcúak, semlegesek... mindig lesz egy, akinek elmondanád még a titkaidat is :)

-szabályok vannak, de válogatja, hogy mennyire tartatja be. van, aki megengedi, hogy éjfélkor hajat vágjunk, van, aki már tízkor bejön, hogy ne "hangoskodjunk". lesznek, amiket úgyis megszegsz (pl. fiúk elvileg nem lehetnének a szobátokban, de mi mindig ott gangelünk- többen, tehát nem egyedül marad egy lány egy fiúval egy szobában... :D)

-a társaságról sem lehet sokat mondani, biztos lesznek, akikkel nem leszel jóban/nem kedveled őket, de rengeteg barátot fog találni :)


Nem lehet igazából leírni, nem is mertem nagyot mondani, ugyanis én vidéken vagyok kolis. De ha bármi kérdésed lenne még, írj rám, segítek :)

2017. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!